Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Utimaco eerste en enige vendor die geïntegreerde ondersteuning voor Windows Vista BitLocker Drive Encryption op de markt brengt

15 november 2007 - 10:574 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyUtimaco

Utimaco, The Data Security Company, lanceert SafeGuard Enterprise 5.2. De nieuwe versie, met twee nieuwe productmodules en verscheidene verbeteringen, versterkt de leiderpositie van Utimaco in de markt van mobiele databeveiliging, zoals ook wordt aangegeven in Gartner’s “Magic Quadrant for Mobile Data Protection 2007”. De nieuwe databeveiligingssuite richt zich naar bedrijven die gegevens opslaan en behandelen op verschillende platformen en die nood hebben de vertrouwelijke informatie van het bedrijf te beschermen; zowel wanneer ze opgeslagen zijn, wanneer ze worden uitgewisseld en wanneer ze in gebruik zijn.

SafeGuard Enterprise 5.2 beveiligt datauitwisseling met externe partners en klanten, door middel van continue encryptie en beveiliging voor een grote waaier aan removable media. De nieuwe SafeGuard Data Exchange-module encrypteert alle types removable media, en voorziet toegang tot bestanden door middel van een paswoord, zelfs op computers waar geen SafeGuard software is geïnstalleerd.

De volledig geautomatiseerde, gebruiksvriendelijke en transparante operatie vermindert op geen enkel moment de productiviteit van de werknemers. Zodra een bestand in de media wordt gesleept (drag-and-drop), wordt het automatisch geëncrypteerd. Daarbovenop biedt de module flexibele workflow-optie, doordat gebruikers zowel geëncrypteerde files als gewone tekstfiles kunnen gebruiken op hetzelfde medium. Wanneer SafeGuard Data Exchange niet is geïnstalleerd, heeft de gebruiker toegang tot de gegevens via een toepassing met paswoordbescherming. Gebruikers kunnen ook hun eigen sleutels of paswoorden definiëren en uitwisselen voor de removable media of voor de geëncrypteerde files die op deze media werden geplaatst. Het unieke key-ring feature verzekert een veilige overdracht van gegevens tussen gebruikers van eenzelfde projectteam, binnen dezelfde organisatie of zelfs met externe partners.

SafeGuard Enterprise 5.2 biedt integratie met, en centraal beheer van, Windows Vista BitLocker Drive Encryption. Met de nieuwe SafeGuard Partner Connect module, kunnen bedrijven BitLocker en/of SafeGuard gebruiken om de hard drives te encrypteren en, via de SafeGuard Management Center, beide oplossingen tegelijk centraal beheren. In een heterogene omgeving garandeert dit voor elke client complete 360° bescherming vanaf één enkele console.

"Heterogene IT-omgevingen, zoals die vaak voorkomen in grotere KMO's en grote bedrijven, beschikken over specifieke uitdagingen inzake het beheer van hun databeveiliging", zegt Gauthier Van Daele, Managing Director van Utimaco Safeware Benelux. "Deze organisaties hebben flexibele, gebruiksvriendelijke en eenvoudig te beheren oplossingen nodig, om een uniform databeveiligingsbeleid te kunnen handhaven. De lancering van SafeGuard Enterprise 5.2, gecombineerd met de nieuwe productmodules en het SafeGuard Management Center, tonen ons engagement om tegemoet te komen aan de evoluerende databeveiligingsnoden van onze klanten, over de hele wereld."

Nieuwe kenmerken van SafeGuard Enterprise 5.2 :

* Auto-Registration : SafeGuard Enterprise kan worden gebruikt in omgevingen met of zonder ActiveDirectory (AD). De geconfigureerde clients hebben geen AD nodig omdat ze zichzelf autonoom kunnen registreren op de SafeGuard Enterprise-server waar ze de beheersdatabase automatisch kunnen invullen.
* Ondersteuning voor Windows XP en Vista.
* Printvriendelijke inventaris en Log-rapporten waardoor bedrijven eenvoudig tegemoet kunnen komen aan alle compliance-vereisten.
Lenovo Rescue & Recovery (RnR) ondersteuning voor Windows XP en Vista.
* ActivIdentitu en RSA toegevoegd aan de brede waaieer aan smartcards en tokens ondersteund door SafeGuard Enterprise voor gebruik tijdens power-on authenticatie.

SafeGuard Enterprise is verkrijgbaar vanaf 16 november in het Engels, Duits en "Unicode" gebaseerde ondersteuning voor locale talen. SafeGuard Enterprise, met zijn Device Encryption en Data Exchange modules, and the Management Center, kunnen worden geïnstalleerd op Windows Vista 32-bit toestellen. Voor alle bijkomende informatie over Utimaco en SafeGuard Enterprise, en alle fotomateriaal, kan u terecht op volgende websites : http://www.utimaco.com/sgn en http://www.utimaco.de/picture-pool.

Bijkomende informatie
SafeGuard Enterprise 5.2 is samengesteld uit de bestaande module SafeGuard Device Encryption van SafeGuard Management Center en de module DataExchange en Partner Connect. Andere modules die deel zullen uitmaken van deze suite worden spoedig aangekondigd : SafeGuard Configuration Protection biedt centrale controle over alle vaste en mobiele computing devices en beschermt tegen malware, ongepast software-gebruik, en niet-geautoriseerde veranderingen in de configuraties. SafeGuard File & Folder Encryption beveiligt de gegevens van gebruikers in verschillende werkgroepen. Daarenboven kan het eveneens worden gebruikt om zowel de locale disk drives als netwerkservers te encrypteren, op file en directory level, en om hen apparte toegangsrechten toe te kennen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Nederlandse organisaties weten bar weinig van de Data Governance Act

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Google vergroot soevereiniteit-opties van clouddiensten

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Google Cloud verzekert klanten: Amerikaanse afkomst belemmert data-soevereiniteit niet

    ActueelCarrière

    Cyberveiligheid naar bestuurskamer: noodzaak van board-training

    AchtergrondGovernance & Privacy

    OTC helpt bedrijven met tools voor ict-rapportagestandaard IDRS

    Gebouw TU/e
    ActueelGovernance & Privacy

    Cyberaanvaller TU/e misbruikte zwakke vpn en oude wachtwoorden

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs