Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Goede kansen tijdens feestdagen

22 november 2007 - 14:46ActueelGovernance & PrivacyIngram MicroMcDOSTDConnect

Enkele grote distributeurs benadrukken dat de feestdagen veel kansen bieden voor resellers en retailers, vooral dankzij trends van lifestyle en fashion, notebooks en mobiliteit.

Stasiu Teunissen, marketing manager bij McDOS: "Ik denk dat dit feestseizoen de groeiende populariteit van mobiele productgroepen zich nog het meest zal laten gelden. Vooral laptopaccessoires, digitale fotoframes en andere randapparatuur doen het dit jaar rond de kerst en sint goed."
Bas Heering, sales manager retail bij Tech Data, verwacht veel producten af te zetten in de retail. "De toegevoegde zit in het leveren op zaterdagen en op locatie." Volgens Heering is de trend design en lifestyle. "Met Sinterklaas blijft het notebook erg in trek. Verder wordt er sneller gekozen voor betere ‘specs’ en neemt de vraag naar dual-core processoren toe."
Alfred van Zalk, business unit manager components bij Ingram Micro, zegt dat consumenten snelle en betere producten willen. "Dit heeft voor een gedeelte met Vista te maken en daarnaast met de sterk verbeterde prijs-prestatieverhouding. Opslagproducten in alle soorten en maten zijn niet aan te slepen. Ook flashproducten en geheugen-upgrades, quad-core processoren, high-end vga-kaarten en luxe moederborden zijn in trek." Marcel Elberse, business unit manager networking bij Ingram Micro, ziet een verschuiving naar de wireless 802.11n-standaard. "Deze producten zijn speciaal ontworpen voor veeleisende toepassingen als online gaming, hd-video-streaming, bestandsdeling en VoIP." Ingram Micro verwacht verder meer afzet van lcd-televisies, navigatie¬oplossingen, mp3/mp4 en home storage/back-up. Prijspunten blijven een belangrijke factor, voor het volume zullen de consumentennotebooks rond de 600 euro zorgen. Ook digitale camera’s in combinatie met fotokwaliteit inkjetprinters worden veel verkocht in de feestmaanden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Ethisch hacker en app-maker ruziën over privacy-lek in supporters-app

    Cloud & Infrastructuur

    Rijk scherpt cloudbeleid aan: minder afhankelijk van VS en strengere eisen, maar lange overgangstermijn

    Overheid

    Solvinity in de aanval: Staat blokkeert verkoop maar wilde zelf nooit toehappen

    De overstap
    Data & AI

    Soevereiniteit: gemak wint nog vaak van principes

    Cloud & Infrastructuur

    Azure en AWS voorlopig onder DMA-toezicht: 9 vragen over EC‑besluit

    Google Big Tech
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Google Cloud doorstaat privacytoets Rijk, ai ‘vertaalt’ ziekenhuisgesprekken (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs