Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

WebEx MeetMeNow: webmeetings met één druk op de knop

28 november 2007 - 10:04ActueelCloud & InfrastructuurWebEx

Web collaboration-expert WebEx, onderdeel van Cisco, lanceert een nieuwe versie van zijn dienst voor online meetings, MeetMeNow. Zakelijke gebruikers beschikken met deze dienst over uitgebreide videoconferencingmogelijkheden en webmeetings met één druk op de knop. MeetMeNow is geschikt voor Microsoft Office.

MeetMeNow (http://meetmenow.webex.com) is met een prijs vanaf 30 euro per maand een zeer kosteneffectieve en eenvoudig te gebruiken oplossing voor online meetings. MeetMeNow integreert data, spraak en video, waardoor gebruikers snel interactieve webmeetings vanaf hun desktop kunnen opzetten, vanuit Microsoft Outlook en Microsoft Office. De dienst omvat ook functionaliteit voor instant messaging. WebEx levert MeetMeNow vanuit het WebEx MediaTone Network, een wereldwijd netwerk dat speciaal is ontwikkeld voor de veilige levering van on-demand applicaties. De dienst biedt mogelijkheden voor het probleemloos delen van videobeelden en van de desktopomgeving. Dit alles zonder de verstoringen of betrouwbaarheidsproblemen waar andere oplossingen voor webmeetings mee te kampen hebben. Gebruikers kunnen met MeetMeNow: – hun complete desktop real-time delen, compleet met aanwijstools; – via geïntegreerde videoconferencing deelnemers aan webmeetings zien; – direct meetings opzetten vanuit Windows-systemen, Microsoft Outlook en Microsoft Office, Yahoo, MSN Messenger en AIM; – vanaf een controlescherm alle functionaliteit voor het hosten van effectieve webmeetings benaderen; – deelnemers uitnodigen voor een conference call; – documenten of applicaties real-time versturen naar iedere deelnemer. "Met MeetMeNow kan iedereen beschikken over de krachtige collaboratiemogelijkheden van WebEx", zegt Ilan Kasan, directeur Productmanagement bij Cisco WebEx. "Nu steeds meer pc’s zijn voorzien van videohardware, brengt MeetMeNow persoonlijke videomeetings binnen handbereik van elk bedrijf, ongeacht de omvang. Door de dienst te integreren met Microsoft Office, kunnen gebruikers bovendien snel en eenvoudig online meetings initiëren." Nieuwe videomogelijkheden zorgen ervoor dat MeetMeNow een aantrekkelijke, persoonlijke meetingervaring biedt. Zo vindt en configureert de oplossing automatisch de camera van een gebruiker, waardoor videoverbindingen zonder inspanning zijn op te zetten. De host van een meeting kan zelfs switchen tussen video streams van deelnemers voor een virtuele rondetafelervaring. Bovendien is de MeetMeNow-toolbar nu te integreren met Microsoft Office-producten, waardoor gebruikers een webmeeting kunnen starten terwijl ze aan een document, spreadsheet of presentatie werken.

Meer over

BesturingssystemenSoftwarebeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Bert Hubert: over nerds versus bestuurders

    Data & AI

    Hoe meet je llm-prestaties? Plus 7 andere vragen over grote taalmodellen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Opnieuw Big Mac voor Capgemini, Odin koopt Proxsys (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs