Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Hostingprovider LeaseWeb bereikt status Microsoft Gold Partner

06 december 2007 - 11:073 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyLeasewebMicrosoft

LeaseWeb (www.leaseweb.com), de grootste zakelijke hostingprovider van Nederland, heeft de status gekregen van ‘Microsoft Gold Certified Hosting Partner’. Toetreding tot het Gold-partnerprogramma is voor klanten van LeaseWeb de ultieme bevestiging dat zij hun hosting-oplossing onderbrengen bij een organisatie met bewezen deskundigheid rond Microsoft-producten.

"Veel bedrijven zijn op zoek naar een hosting-partner die flexibel kan inspelen op evoluerende businessbehoeften," zegt Ruud Mous, Sales Director van LeaseWeb. "Zij willen een adviseur die de expertise in huis heeft om in te haken op een lange termijn technologiestrategie. Een adviseur die kan meedenken over de inrichting van een schaalbare hosting-omgeving, zodat ook de continuïteit en kwaliteit hiervan op de lange termijn is gewaarborgd. Het ‘Microsoft Gold Certified Hosting Partner’-programma geeft onze klanten die zekerheid. Het is voor hen prettig om te weten dat zij hun hosting toevertrouwen aan een ervaren partner, met kennis van zaken en bewezen competenties op het gebied van Microsoft-technologie."

Voordelen Gold-status
Als Gold Certified Partner is LeaseWeb beter in staat om eerste klas Microsoft-producten aan klanten aan te bieden. Toetreding tot het Gold Partner Programma betekent onder andere dat LeaseWeb vroegtijdige toegang krijgt tot de nieuwste Microsoft-technologieën en nieuwe producten, voordat ze algemeen beschikbaar zijn voor het publiek. De licentieprogramma’s binnen het Gold-partnerprogramma van Microsoft verminderen bovendien de kosten van softwareaankopen, licentiebeheer en technologieontwikkeling voor LeaseWeb-klanten.

Gestelde eisen aan LeaseWeb
Om Gold Partner van Microsoft te kunnen worden, moet een partner over diepgaande kennis en ervaring op het gebied van Microsoft-technologie beschikken. Er moeten binnen de organisatie bijvoorbeeld genoeg Microsoft Certified Professionals (MCP) aanwezig zijn, waaronder Microsoft Certified Systems Engineers (MCSE). MCSE-ers zijn de hoogst opgeleide professionals op het gebied van Microsoft-technologie, deskundig in het ontwerpen, installeren, configureren en het beheren van complexe Microsoft-producten. Klantreferenties spelen ook een belangrijke rol in de toekenning van de Gold-status. Via een klanttevredenheidsonderzoek heeft Microsoft verschillende klanten van LeaseWeb benaderd en gevraagd om de geleverde hosting-oplossingen te beoordelen. Hun positieve beoordeling is mede bepalende geweest voor de huidige promotie van LeaseWeb tot Microsoft Gold Certified Hosting Partner.

Strategische samenwerking Microsoft                  
Ruud de Jonge, DPE director van Microsoft Nederland: "De  implementatie van de nieuwste Microsoft technologie vergt steeds meer kennis en ervaring van onze partners. Wij vinden daarom ook dat partners zoals LeaseWeb essentieel zijn voor ons succes. Onze klanten willen zekerheid en vragen daarom een kwaliteitswaarborg van hun toeleveranciers. LeaseWeb biedt die kwaliteit. We zijn trots op de relaties die we met onze partners op het gebied van hosting hebben. LeaseWeb heeft een buitengewone prestatie geleverd. We zien het als de bekroning op onze strategische samenwerking die inmiddels heeft geresulteerd in vele Microsoft-gecertificeerde medewerkers en in volop succesvolle hosting-implementaties bij onze klanten."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Defensie zoekt alternatief voor Palantir-software

    Security & Awareness

    Spoelstra Spreekt: Geen gezicht

    EDIC EU digitaal
    Overheid

    Zo wil de EU los komen van Amerikaanse tech

    Carrière

    Bestuurders buitenspel, 6 keer strijd in de bedrijfstop

    Governance & Privacy

    Ai-systemen overtreden massaal EU AI Act en AVG

    Software & Development

    Hoe betrouwbaar is onze software?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs