Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

‘Corporate en retail groeibasis Kaspersky’

11 december 2007 - 17:13ActueelIT Strategy & GovernanceKaspersky Lab

De corporate en retailmarkt zijn de komende tijd belangrijke groeipijlers van de Russische security-leverancier Kaspersky Lab, dat zich richt op de aanpak van malware en content security.

Dit zegt Vitaly Bezrodnykh, internationaal verantwoordelijk voor business development en channel management bij Kaspersky Lab. Bezrodnykh: "In 2008 willen we groeien naar een wereldwijde kanaalspeler die veel aan marketing doet. Naast Europa en Noord-Amerika willen we verder groeien in Azië, Mexico, Brazilië en de Golfstaten. We worden nog meer actief in retail, e-commerce, mkb, grootzakelijke bedrijven en de samenwerking met onze oem-partners."

Door meer ‘branding’ wil het bedrijf een sterkere positie innemen op de retailmarkt, aldus de Russische channel-baas. "We willen daardoor meer marktaandeel pakken in retail, onder andere met meer SKU’s (licentieniveaus). In 2010 willen we de nummer 2 security-speler zijn, achter Symantec. We willen dan Trend Micro passeren; dat is voor ons een grotere concurrent dan Symantec. Dat doen we via ons online kanaal. De online salesvolumes moeten groter door affiliate programma’s, bundels en pre-installatie partnerships."

Kaspersky wil verder samenwerken met system integrators en enterprise partners om voet aan de grond te krijgen in het corporate ofwel grootzakelijke segment. "We breiden ons portfolio uit met een hosted security en SaaS-aanbod. Daarnaast bieden we bedrijven eenvoudige migratieprogramma’s naar Kaspersky aan. We bouwen nu aan enterprise-diensten en support. Onze sterke oem-partnerships helpen om deals binnen te halen. We zullen ons positioneren tegenover Microsoft, Symantec en McAfee. Dat doen we met een breed productaanbod, zoals met Kaspersky Open Space Security en Kaspersky Hosted Security Services (KHSS); een managed security-oplossing tegen onder andere malware, spam, phising en DoS-aanvallen. Verder willen we groeien met met ons dochterbedrijf Infowatch, dat via partners oplossingen levert voor data confidentiality, integriteit en compliance. En in de toekomst zullen we software appliances voor utm (unified threat management) leveren."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    EDIC EU digitaal
    IT Strategy & Governance

    EU wil eigen it-branche ruim baan geven bij openbare aanbestedingen

    Rabobank
    AI Agents

    Rabobank: agentic ai verandert het werk van engineers enorm

    De overstap #8
    Soevereiniteit

    Opensource alleen maakt nog niet digitaal soeverein

    IT Industry news

    ASML paait personeel met 20 mille aan aandelen

    Data & AI

    Kort: EU dwingt Google tot meer open Android, geld zoek bij Knaken, Meta gek op privé-data (en meer)

    IT Strategy & Governance

    To­mor­row­land 2026: uitverkocht festival is magneet voor online fraude

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs