Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

T-Systems als eerste wereldwijd gecertificeerd als SAP Application Management Services-leverancier

14 december 2007 - 10:51ActueelSoftware & DevelopmentSAPT-Systems

T-Systems, de zakelijke divisie van Deutsche Telekom, is als eerste bedrijf wereldwijd gecertificeerd als SAP Application Management Services-leverancier (AMS).

Dat gebeurde op basis van een beoordeling door SAP van businessunits van T-Systems in Duitsland, India en Mexico. De wereldwijde certificering is het objectieve bewijs voor klanten dat zij bij T-Systems gegarandeerd zijn van een consistent hoge kwaliteit. Dit geldt met name voor bedrijven in de automotive sector, de productie- en de telecommunicatie-industrie, waar SAP veelvuldig gebruik wordt.

De Application Management Services van T-Systems omvatten ondersteuning, foutcorrectie, onderhoud en ontwikkeling van SAP-applicaties. Daarnaast zet T-Systems eigen methoden in om maatwerk te leveren aan zijn klanten.

De AMS-certificering is de laatste in een reeks van certificeringen die SAP het afgelopen jaar toekende aan T-Systems. Het bedrijf ontving onder meer de in november vernieuwde certificering voor Global SAP Partner Hosting en de Pinnacle Award in de categorie ‘outsourcing – hosting’. Vier nieuwe certificeringen onderstrepen de speciale expertise van T-Systems op het vlak van Service-Oriented Architectures. Het gaat daarbij om certificeringen voor SAP NetWeaver Portal, SAP Interactive Forms by Adobe, SAP NetWeaver Master Data Management en SAP NetWeaver Process Integration. De zakelijke-klantentak van Deutsche Telekom kreeg ook nog twee nieuwe certificeringen: als Special Expertise Partner van SAP Duitsland voor de gebieden SAP NetWeaver Business Intelligence, en SAP Supplier Relationship Management.

T-Systems is daarnaast nog Special Expertise Partner voor SAP Customer Relationship Management en voor SAP for Automotive. Bij T-Systems zijn meer dan 3.000 SAP-specialisten in dienst, die SAP-systemen van klanten monitoren. Ook leveren zij diensten aan meer dan een miljoen SAP-gebruikers in meer dan 20 landen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Kort: It-werknemer verwacht salarisgroei, The Ocean Cleanup in zee met SAP (en meer)

    betaalpas 2027
    Financiële dienstverlening

    Nieuwe betaalpas in 2027 nog vrij onbekend, maar heeft weinig erp-aanpassing nodig

    Software & Development

    Python-stichting wijst forse overheidssubsidie af door controversiële voorwaarden

    Overname M&A
    Security & Awareness

    Kort: Weer diverse overnames, Zander Labs wint Tech Fast 50 (en meer)

    Jacob Spoelstra blazen vermoeiend
    Overheid

    Spoelstra Spreekt: Kleuter

    Software & Development

    Vibe coding en het lot van de developer

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs