Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Van Dulken en Van Scheijen kopen Itelco Nederland

25 december 2007 - 22:19ActueelInnovatie & TransformatieFahr-Becker
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Ondernemers Fred van Dulken en Nel van Scheijen kopen Itelco Nederland. Itelco Solutions Netherlands heet nu Fahr-Becker Recruitment Consultancy.

Dit wordt gemeld in een persbericht van beide ondernemers. Door aankoop van alle resterende aandelen van Itelco Nederland, tegen een niet nader te noemen bedrag, wordt zij onderdeel van de Fahr-Becker strategie. Fahr-Becker Recruitment Consultancy is een exclusieve samenwerking met Itelco België aangegaan.

Reeds in April 2007 hebben Sechmet B.V., de Holding van Nel van Scheijen Peijffers, en Moecha B.V., de Holding van Fred R. van Dulken, 50 procent van de aandelen van Itelco Nederland van de Itelco Groep in België gekocht. Vervolgens hebben zij beide het bestuur overgenomen en de onderneming vanuit Rotterdam verhuisd naar Zeist.

Onlangs hebben Sechmet B.V. en Moecha B.V. de resterende 50 procent van de aandelen Itelco Nederland gekocht van de Itelco Groep in België. " De onderneming is succesvol en volwassen genoeg gebleken om te kunnen worden opgenomen in onze Fahr-Becker strategie. Itelco Nederland is, met haar werving & selectie activiteiten, een goede aanvulling op onze Fahr-Becker activiteiten " aldus van Dulken. Teneinde de markt duidelijkheid te verschaffen zal de naam van Itelco Nederland worden omgedoopt tot Fahr-Becker Recruitment Consultancy.

"De Benelux benadering die wij hadden als onderdeel van de Itelco Groep zal worden voortgezet. Wij zijn dan ook zeer verheugd dat we onze Benelux aanpak, middels een exclusieve samenwerking, voortzetten met de Itelco Groep in België. Op deze manier kunnen wij onze klanten, die zowel vestigingen hebben in Nederland als in België, optimaal blijven bedienen", aldus van Scheijen Peijffers.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    AchtergrondOverheid

    Software is gevechtskracht

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Tech aan het front

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Navo-sg Mark Rutte ziet innovatie op slagveld enorm versnellen

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    Eén reactie op “Van Dulken en Van Scheijen kopen Itelco Nederland”

    1. null schreef:
      31 december 2007 om 08:04

      Toch leuk, een jaar geleden werden ze nog zwart gemaakt door die Zuid-Afrikaan van Comparex. Daar hoor je niets meer van en Van Scheijen en Van Dulken staan duidelijk weer in de markt!

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs