Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Ict-bedrijven strijden om prijs beste recruitmentsite

21 januari 2008 - 15:39ActueelCarrière
Heleen van Roon
Heleen van Roon

Recruitmentsites zijn bij veel bedrijven een ondergeschoven kindje. Een ‘Recruitmentsite van het jaar’-award moet daar verandering in brengen. De kans is groot dat de winnaar een ict-bedrijf is.

De ict heeft de recruitmentsite hoog in het vaandel staan. Dat blijkt uit het namenlijstje met daarop de genomineerden voor ‘Recruitmentsite van het jaar 2007′. Vier van de negen kanshebbers zijn ict-bedrijven.

De ict-bedrijven die in aanmerking komen voor een award zijn LogicaCMG, Sogeti, Sogyo en Ordina. Andere nominaties gingen naar Achmea, CMS Derks Star Busmann, De Brauw Blackstone Westbroek, Heineken en Reed Business.

Initiatiefnemers van Digitaal-Werven Bas van de Haterd en Marc Drees willen met de wedstrijd meer aandacht voor het online werven van nieuwe werknemers. "De recruitmentsite van een bedrijf is veelal een ondergeschoven kindje, terwijl bijna elke sollicitant eerst de website bekijkt voordat hij of zij besluit om al dan niet te solliciteren", aldus de bedenkers op hun website.

Voor het kiezen van de genomineerden hebben Van de Haterd en Drees honderd recruitmentsites bekeken en beoordeeld op 51 criteria, zoals ontwerp en gebruiksgemak. De jury die bestaat uit onder andere een usability expert, een student en een designer, maakt op 11 maart de winnaar bekend.

Meer over

Netwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Werkgever reageert laat op sollicitatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs