Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Zebra Technologies voorspelt sterke groei gebruik printoplossingen voor kiosken

01 februari 2008 - 11:35ActueelWerkplek & Beheer

Zebra Technologies, internationaal leverancier van on-demand print- en automatische identificatieoplossingen, verwacht dat het groeiend aantal kiosken en uitgiftepunten voor tickets de vraag naar specialistische printoplossingen sterk zal bevorderen de komende jaren.

Kiosken zijn meestal uitgerust met een ingebouwde printer voor het printen van een ticket of informatie. Het meest bekende voorbeeld van ticket printing zijn de automaten van parkeergarages, maar ook de onbemande uitgiftepunten worden steeds breder toegepast.

De populariteit van kiosken neemt toe, omdat het een snelle, efficiënte en goedkope manier is om klanten te helpen. Zebra ziet twee toepassingsgebieden waarbij het gebruik van kiosken het sterkste toeneemt, namelijk voor het printen van een aankoopbewijs of het informeren van de klant.

Naast parkeerbewijzen of kaartjes voor het openbaar vervoer worden kiosken ook veel ingezet voor het verkopen van bijvoorbeeld postzegels, telefoonkaarten en toegangskaarten voor beurzen of evenementen. Daarnaast wordt op steeds meer plekken gebruik gemaakt van digitale informatiezuilen. Door de klant de mogelijkheid te bieden om de informatie uit te printen kan de toepassing bijdragen aan het verhogen van de omzet.

Doe-het-zelf winkels kunnen kiosken met printfunctie bijvoorbeeld inzetten om de klant volledig te assisteren. Dit kan door hen de mogelijkheid te bieden om de maten van een kamer en specifieke wensen in te vullen in het systeem en vervolgens een lijst uit te printen met daarop alle benodigde producten, zoals het aantal liters verf voor de wanden, en hun locatie in de winkel. Op deze wijze wordt de klant goed geholpen en neemt de kans dat hij de producten aanschaft toe.

Zebra beschikt sinds de recente overname van Swecoin over een breed scala aan printerproducten specifiek voor de ticketingmarkt. Deze printers zijn speciaal ontwikkeld voor inbouw in kiosken en behoeve weinig onderhoud.

"De vraag naar deze producten neemt sterk toe", aldus Mikel van Urk regional sales manager Benelux bij Zebra Technologies. "Deze uitbreiding van ons productportfolio biedt ons nieuwe kansen. We hebben met onze mobiele printoplossingen al veel ervaring in de ticketingmarkt en met deze producten kunnen we nog beter op de wens van de klant ingaan."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    ActueelCarrière

    Unica-ceo Andringa: ‘Wij nemen de regiefunctie nog steviger in handen’

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eerste overname IT Local onder Smizer: Infotune ICT

    ActueelOverheid

    Rijk moet meer vissen uit eigen ict-vijvers

    OpinieSecurity & Awareness

    Alléén multi-factorauthenticatie beschermt organisaties niet

    ActueelOverheid

    RDW in zee met Get There en Centric voor ict-support

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs