Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Apple komt met nieuwe modellen voor iPhone en iPod touch

06 februari 2008 - 14:313 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurApple

Apple heeft een nieuw model iPhone en iPod touch geïntroduceerd. Deze modellen hebben twee keer zo veel geheugen, waardoor gebruikers twee keer zo veel muziek, foto’s en video’s mee kunnen nemen. De revolutionaire iPhone is nu verkrijgbaar in een nieuw 16-GB model voor USD 499, naast het bestaande 8-GB model dat verkrijgbaar is voor USD 399. De iPod touch is nu verkrijgbaar in een 32-GB model voor Euro 459, naast het bestaande 16-GB model (Euro 369) en het 8-GB model (Euro 279).

"Sommige gebruikers kunnen nooit te veel geheugen hebben", aldus Greg Joswiak, Vice President iPod en iPhone Product Marketing van Apple. "Nu kan iedereen van nog meer muziek, foto’s en video’s genieten op de meest revolutionaire mobiele telefoon en het beste draagbare Wi-Fi-apparaat ter wereld."

Zowel iPhone als iPod touch zijn voorzien van de revolutionaire "Multi-Touch"-gebruikersinterface en baanbrekende software van Apple waarmee gebruikers met één vinger al hun muziek, video’s, foto’s en nog veel meer kunnen vinden. Alle iPhone- en iPod touch-modellen zijn voorzien van de nieuwste software-upgrades die afgelopen maand zijn aangekondigd en bieden nu de mogelijkheid om automatisch een locatie te vinden met behulp van het nieuwe programma Kaarten*, webknipsels te maken voor toegang tot favoriete websites, het beginscherm aan te passen en de nieuwe iTunes-huurfilms te bekijken. Zowel iPhone als iPod touch zijn voorzien van Safari, de meest geavanceerde browser voor draagbare apparatuur, en bevatten daarnaast fantastische programma’s zoals Mail, Kaarten, Aandelen, Weer en Notities.

Prijzen en verkrijgbaarheid
Voor de 32-GB iPod touch geldt een adviesprijs van Euro 459. Dit model is per direct wereldwijd verkrijgbaar via de Apple Store (www.apple.com/nl) en bij erkende Apple resellers. De nieuwe 16-GB iPhone is uitsluitend verkrijgbaar in de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk en Duitsland. Het huren van films via de iTunes Store is uitsluitend mogelijk in de Verenigde Staten. Voor gebruik van iPhone en iPod touch is het volgende vereist: een Mac met een USB 2.0-poort, Mac OS X versie 10.4.10 of hoger en iTunes 7.6; of een Windows-pc met een USB 2.0-poort en Windows Vista of Windows XP Home of Professional (Service Pack 2) of hoger en iTunes 7.6.
* De beschikbaarheid en nauwkeurigheid van het bepalen van de huidige locatie in Kaarten varieert per locatie.

Apple gaf in de jaren ’70 het startschot voor de personalcomputerrevolutie met de Apple II en vond in de jaren ’80 de personal computer opnieuw uit met de Macintosh. Tegenwoordig loopt Apple op innovatiegebied nog steeds voorop met zijn bekroonde computers, het besturingssysteem OS X, het iLife-programmapakket en de professionele programma’s. Apple speelt bovendien een toonaangevende rol in de digitalemuziekrevolutie dankzij zijn draagbare iPod-muziek- en -videospelers, en de internetwinkel iTunes Store. Daarnaast heeft Apple de mobieletelefoonmarkt betreden met de iPhone.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Brand NorthC‑datacenter onder controle, nog wel overlast klanten

    Cloud & Infrastructuur

    Brand bij datacenter NorthC in Almere [video]

    Overheid

    Nederlandse Staat kan verlengen met Solvinity

    Innovatie & Transformatie

    Delftse QuantWare bouwt grootste quantumprocessor-fabriek

    Cloud & Infrastructuur

    Gartner: overstap naar mainframe soms goedkoper dan bij VMware blijven

    Cloud & Infrastructuur

    Rechter kan verlenging DigiD-contract nog tegenhouden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs