Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

NEC Computers vernieuwt haar Express5800 server range met 5 nieuwe modellen voor MKB

07 februari 2008 - 11:253 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurNEC

NEC Computers, een onderdeel van de NEC Corp., breidt haar NEC Express5800 server lijn uit met 5 nieuwe modellen. De nieuwe Intel Xeon dual-socket servers bieden de hoogst mogelijke prestaties, veiligheid en flexibiliteit. De nieuwe modellen uit de Express5800 reeks zijn kostenbesparend, eenvoudig te beheren en standaard uitgerust met RAID en managementoplossingen.

De NEC Express5800 servers zijn specifiek gericht op openbare instellingen en middelgrote onderneming. Ze ondersteunen perfect bedrijfskritische applicaties, zoals de domeinserver, DNS, DHCP, Active Directory, mails, Lotus Notes, Microsoft Sharepoint, Intranet, ERP/CRM applicaties of virtualisatie- en consolidatie-oplossingen.

BELANGRIJKSTE VOORDELEN
Van de nieuwste modellen zijn de 120Eh2, 120Ei en 120Lj in Tower model beschikbaar. Het 120Rh-1 en 120Rj-2 model zijn in rack model verkrijgbaar. De drie belangrijkste kenmerken van de servers zijn:

HOGE PRESTATIES
De servers integreren de allernieuwste technologieën, waardoor continue beschikbaarheid van gegevens en applicaties is verzekerd. Alle servers beschikken over de tweede generatie Intel® Xeon® processoren in Dual Core versie (Intel® Xeon® 5200) of Quad Core core (Intel® Xeon® 5400). Deze processoren hebben een 25% hoger prestatieniveau verbruiken tot 40% minder energie vergeleken met de voorgaande generatie.

VEILIGHEID
Alle servers beschikken over een nieuwe RAID 0,1,5 of 6 oplossing, met dezelfde controller die is geïntegreerd in het moederbord.

De servers integreren een nieuwe TPM 1.2 module (Trusted Platform Module): een encryptiechip waarmee de gebruiker de dataveiligheid nog verder kan verhogen.

BEHEER
De nieuwe modellen uit de Express5800 range zijn snel uit te rollen, eenvoudiger te beheren en een optimalisatering van de resources. Elke server wordt standaard geleverd met een oplossing voor beheer op afstand, zodat het aantal interventies kan worden teruggebracht en de kosten kunnen worden verlaagd.
Deze oplossing bestaat uit tools voor:

• De verbetering van het serviceniveau en het beheer.
• Het beheer van servers in een cluster.
• Interventies en toegang tot de servers op afstand.
• Het uitvoeren van installaties en configuraties.

Om het energieverbruik te verminderen zijn de nieuwe servers uit de Express5800 range uitgerust met een "Power Control" module. Dankzij deze module kan de beheerder op afstand het energieverbruik van de servers controleren en analyseren.

De nieuwe servers zijn Microsoft® Windows 2003 Server Edition, VMWare® en Redhat gecertificeerd. De severs zijn ook Microsoft® Windows 2008 Server Edition ready, zodra dit besturingsysteem beschikbaar is.

"Met uitbreiding van haar server range zet NEC een belangrijke stap. We mikken met onze nieuwe lijn op professionele gebruikers die op zoek zijn naar servers waarvan het beheer eenvoudiger is, die de veiligheid verhogen, en optimale veiligheid en flexibiliteit bieden," zegt François Legé, marketing directeur servers bij NEC Computers.

De nieuwe servers zijn vanaf nu beschikbaar.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs