Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Vista SP1 en Server 2008 uitgelekt

08 februari 2008 - 09:16ActueelSecurity & AwarenessMicrosoft
Diederik Toet
Diederik Toet

Officieel komen de definitieve versie van het eerste servicepack voor Vista en de nieuwe versie van Server 2008 over een paar weken uit, maar inmiddels staan ze al op Bittorrent. Uiteraard is Microsoft niet blij met de illegale downloads.

Wie echt niet kan wachten op de definitieve officiële versie van het eerste servicepack (SP1) voor Windows Vista, kan op internet gelekte versies vinden. Dat meldt het Amerikaanse Infoworld. Zo staan SP1 en de nieuwe versie van het besturingssysteem Server 2008 inmiddels op downloadprogramma’s als Bittorrent, Pirate Bay en Mininova. Uiteraard betreft het niet-officiële versies.

Afgelopen maandag meldde Microsofts ceo Steve Ballmer dat de definitieve versies van SP1 en Server 2008 gereed waren (‘Released to Manufacturing’). Server 2008 ligt vanaf 27 februari in de schappen en het finale eerste servicepack voor Vista komt officieel zelfs pas medio maart via de downloadpagina’s van de softwaregigant beschikbaar. Er zouden namelijk nog problemen zijn met bepaalde drivers. Afgelopen zomer verspreidde Microsoft wel al testversies van het servicepack onder een beperkte groep gebruikers. Ook die bestanden stonden snel op allerlei downloadsites. Later gaf het bedrijf op zijn website een release candidate vrij, een niet-definitieve versie die in details nog kon worden aangepast.

Microsoft wijst er op dat het downloaden van software vanaf niet-officiële bronnen bedrijven en consumenten schade kan berokkenen.

Meer over

BesturingssystemenWindows ServerWindows Vista

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelSecurity & Awareness

    Microsoft klaar met Vista SP1 en Server 2008

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Licentiebepalingen Windows Server 2008 aangepast

    Computable.nl
    ActueelSoftware & Development

    RC1 van Windows Server 2008 uitgebracht

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Microsoft lanceert proefversie SP1 voor Vista

    ActueelSecurity & Awareness

    Testers krijgen voorproefje SP1 voor Vista

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Windows Server 2008 krijgt virtualisatieoptie

    4 reacties op “Vista SP1 en Server 2008 uitgelekt”

    1. Kenny Bloem schreef:
      8 februari 2008 om 09:38

      Dit begrijp ik niet helemaal want ik heb em toch echt gedownload van de Microsoftsite een week of anderhalf geleden….

      Login om te reageren
    2. Ja schreef:
      8 februari 2008 om 12:20

      Beetje raar verhaal, server 2008 staat al lang op technet en msdn. Vista SP1 heb ik daar inderdaad nog niet gezien.

      Login om te reageren
    3. Postman schreef:
      8 februari 2008 om 14:11

      Server 2008 staat er inderdaad al langer op (MSDN), echter dat was een Release Candidate. Vanaf vanochtend staat de RTM er op.

      Login om te reageren
    4. Mark Peter schreef:
      8 februari 2008 om 22:43

      De reactie van ‘Postman’ zit er toch echt ver naast betreft Windows Server 2008, een ‘Copy-Paste’ vanaf MSDN en TechNet leren ons dat begin deze week (Maandag en 2 dagen daarna) de Release To Manufacter versies 64 en 32 bit zijn geplaatst van de 5 belangrijkste talen (Pacific Time):
      x64: 2/4/2008 1:33:22 PM
      x86: 2/6/2008 8:10:09 PM
      ——————————
      Windows Vista’s Service pack staat niet op Microsoft MSDN, -Connect, nog op -TechNet, deze moet dus gelekt zijn vanaf een ‘insider-actie’.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs