Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Vijfduizend euro voor beste ICT-ondernemer

11 februari 2008 - 10:31ActueelIT Strategy & Governance
Jolein de Rooij
Jolein de Rooij

ICT-ondernemers kunnen vijfduizend euro winnen door een idee voor samenwerking met een wetenschappelijke instelling online te zetten op de website van ‘ Van Kennis naar Kunde’. Dat is een project van NWO en ICT~Office om de ict-samenwerking tussen bedrijfsleven en wetenschap te stimuleren.

Van Kennis naar Kunde start de ‘Ideeënwedstrijd 2008’. Deze wedstrijd roept ict-ondernemers op hun beste idee voor samenwerking met een wetenschappelijke instelling kenbaar te maken. De winnaar ontvangt een Innovatie-arrangement ter waarde van 5000 euro, waarmee hij zijn ‘kennisvraag’ in gang kan zetten. De wedstrijd loopt tot 15 juni 2008.

Midden- en kleinbedrijf

Het gaat bij de Ideeënwedstrijd om het idee of het vraagstuk waarbij de ondernemer wetenschappelijke hulp denkt nodig te hebben, niet om een uitgewerkt samenwerkingsplan. Het doel is innovatie te stimuleren bij ict-ondernemers door ze in contact te brengen met wetenschappers. Primair richt de wedstrijd zich op ict-ondernemers in het mkb, maar ook grote ict-bedrijven en -wetenschappers worden uitgenodigd deel te nemen.

Open inzending

De inzendingen komen te staan op de Van Kennis naar Kunde-website en bezoekers kunnen daar hun commentaar leveren op de ingebrachte onderwerpen. Vanaf 15 juni beoordeelt een deskundige jury de inzendingen en eind juni wordt de winnaar bekendgemaakt. Deze wint een Innovatie-arrangement: een pakket van ondersteunende activiteiten ter waarde van 5.000 euro, waarmee de ondernemer zijn ‘kennisvraag’ in gang kan zetten.

Samenwerking

Van Kennis naar Kunde (VKnK) helpt ict-ondernemers in contact te komen met wetenschappelijke organisaties gericht op concrete samenwerking. Op de website van VKnK staat informatie over alle facetten van samenwerking tussen ict-bedrijfsleven en kennisinstellingen (met voorbeelden), subsidieregelingen en ondersteunende diensten. Daarnaast heeft VKnK een telefonische helpdesk die ondernemers helpt bij het vinden van de juiste wetenschappelijke partner. Door deze samenwerking te stimuleren, kunnen ict-ondernemers profiteren van de kennis die onderzoekers ontwikkelen. Dat is goed voor de kennisinstellingen en voor de ict-bedrijven. Van Kennis naar Kunde is een initiatief van ICT~Office en NWO Exacte Wetenschappen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    IT Careers

    Gratis Microsoft voor startende ondernemers

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs