Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Nokia presenteert nieuwe reeks convergentie-toestellen en internetservices

13 februari 2008 - 07:193 minuten leestijdActueelCloud & Infrastructuur

Nokia presenteert een nieuwe reeks toestellen die volop gebruik maken van mogelijkheden van Internet, zoals nieuwe vormen van samenwerking en informatie-uitwisseling.

De Nokia N96, Nokia N78, Nokia 6220 classic en Nokia 6210 Navigator beschikken allemaal over locatie-georiënteerde functies en multimedia-ondersteuning, van wandelnavigatie en geotagging tot films kijken en clips en foto’s uitwisselen. In de visie van Nokia vormen locatie-georiënteerde services, zoals stadsplattegronden en navigatiefuncties, een fundamentele voorwaarde voor de verdere ontwikkeling en verrijking van mobiele communicatie. De onderneming zette ook een nieuwe stap op weg naar haar Ovi Internet service-omgeving met de introductie van ‘Share on Ovi’, een community waarop gebruikers hun persoonlijke media eenvoudig kunnen uploaden, beheren en uitwisselen.

"We zijn druk doende het Internet te bevrijden van de beperkingen die aan de PC kleven en openen met deze nieuwe toestellen een rijke verscheidenheid aan nieuwe mobiele mogelijkheden," verklaarde Olli-Pekka Kallasvuo, CEO van Nokia. "Eigenlijk geven we Internet een nieuwe dimensie door het contextbewust en meer persoonlijk te maken."

Maps 2.0 – auto uit en wandelend navigeren
Nokia Maps brengt navigatie-ondersteuning voor voetgangers op een hoger plan met multimedia stadsgidsen, satellietbeelden en een nieuwe userinterface. Nokia Maps 2.0 is uitgebreid met ‘Walk’, een op de voetganger afgestemde navigatiemodule, en biedt daarnaast ook ‘Drive’, het succesvolle autonavigatiesysteem.

Share on Ovi – Uitwisseling van persoonlijke media
Nokia verrijkt de bestaande Ovi Internet service-omgeving met Share on Ovi, een nieuw community-platform voor het kosteloos uploaden, beheren en uitwisselen van persoonlijke media met behulp van een mobiel toestel, een PC of ander netwerkapparaat. Share on Ovi biedt een communityplatform waar gebruikers elkaar kunnen ontmoeten en met elkaar kunnen samenwerken. Het platform ondersteunt meer dan 100 mediatypes met onbeperkte opslagcapaciteit en onbeperkte maandelijkse uploads.

Vier nieuwe toestellen
Nokia presenteert in Barcelona vier nieuwe toestellen. De Nokia N96 is een multimedia-computer die is geoptimaliseerd voor het afspelen van video- en TV-beelden. Met zijn grote 2,8-inch scherm, 16 gigabyte intern geheugen en ondersteuning voor hoogwaardige video in uiteenlopende formaten vormt de dual-slide Nokia N96 een bijzondere verrijking op de markt voor mobiele media. De Nokia N96 multimedia computer komt in het derde kwartaal van dit jaar beschikbaar.

De Nokia N78 is een multimedia-computer die gebruikers mobiele toegang biedt tot muziek, navigatie en fotografie. Het toestel is geschikt voor nieuwe Nokia services zoals de Nokia Music Store, Nokia Maps en Share on Ovi. De Nokia N78 ligt in het tweede kwartaal van 2008 in de winkel.

De Nokia 6220 classic is een functioneel veelzijdig toestel met 5-megapixel camera en A-GPS functionaliteit en biedt rijke uitwisselingsmogelijkheden. De gebruiker kan hoogwaardige foto- en filmbeelden vastleggen, beheren, bewerken en uitwisselen – online of tussen twee toestellen, terwijl de beelden ook op een tv kunnen worden bekeken. De Nokia 6220 classic komt in het derde kwartaal van 2008 op de markt (select aantal landen).

De Nokia 6210 Navigator is het eerste GPS-ondersteunende mobiele toestel van Nokia met ingebouwd kompas voor wandelnavigatie. Het toestel wordt geleverd met Nokia Maps 2.0 en geeft de gebruiker zowel gesproken als visuele instructies. De Nokia 6210 Navigator wordt in het derde kwartaal van 2008 leverbaar op een aantal markten.

Meer over

ArchitectuurTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Twijfels of C2000 de jaarwisseling goed doorkomt

    Overheid

    Belgisch politiesysteem gesneefd

    Cloud & Infrastructuur

    Atos trekt zich terug uit Zuid-Amerika

    Innovatie & Transformatie

    Browsers in iot-apparaten jaren achter met updates

    deal ceo
    Software & Development

    Kort: Miljoenenorder Alliander voor TCS, IBM en IFS, investering in dronehardware-expert Vydar (en meer)

    Carrière

    Lou Gerstner, redder van IBM, overleden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs