Carbonite’s online back-up services zijn vanaf februari 2008 ook op de Nederlandse markt verkrijgbaar.
Carbonite biedt nu ook Nederlandse gebruikers de mogelijkheid van ongelimiteerde, continue data back-up. Carbonite is met twee muisclicks te installeren. Daarna vindt de back-up automatisch plaats. Mochten er data verloren zijn gegaan op de pc dan zijn ze eenvoudig weer op te halen uit de online back-up. Dit gebruiksgemak, de ongelimiteerde opslag en het lage kostenniveau maken de dienst niet alleen geschikt voor ondernemers en freelancers, maar ook voor de consumentenmarkt.
David Friend, CEO en medeoprichter van Carbonite: "Als grote internationale speler mag Carbonite hier niet ontbreken. Nederland is wereldwijd het tweede land in zakelijk online back-up gebruik en daardoor bestaat hiervoor een groeiende interesse bij ondernemers en consumenten."
De Carbonite software is verkrijgbaar voor €49,95 per jaar en voor €89,95 per twee jaar, via de nieuwe website: www.carbonite-backup.nl.