Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Carrière

Compuware benoemt Bob Paul tot President en Chief Operating Officer

25 februari 2008 - 09:28ActueelCarrièreCompuware
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Compuware heeft Robert (Bob) C. Paul per 1 april 2008 gepromoveerd tot President en Chief Operating Officer. Paul vervulde dezelfde functie reeds eerder voor Compuware Covisint. Hij zal in zijn nieuwe functie direct rapporteren aan de voorzitter van de Raad van Commissarissen en CEO Peter Karmanos.

Bob Paul is verantwoordelijk voor het leiden van de wereldwijde activiteiten op het gebied van producten en diensten. Daarnaast zal hij een leidende rol vervullen in Compuware 2.0: het transformatieprogramma dat Compuware een nieuw gezicht in de markt moet gaan geven. Bovendien houdt hij zich bezig met een aantal andere belangrijke taken zoals productmanagement, marketing en communicatie, technische verkoopondersteuning en het werven van personeel, het bieden van trainingen en loopbaanontwikkelingen.

Tanya Heidelberg-Yopp is door Compuware aangesteld als vice-president en assistent voor de COO. Zij zal rechtstreeks rapporteren aan Paul. Daarnaast is ook David McGuffie benoemd voor de functie van President van Compuware Covisint. Hier wordt hij verantwoordelijk voor het versnellen van de omzetgroei van Covisint en gaat hij rapporteren aan Paul.

"Bob Paul zal zich binnen Compuware gaan richten op omzetgroei en winstverhoging", zegt Compuware’s Chairman en CEO Peter Karmanos. "Daarnaast begint de wereldwijde uitrol van Compuware 2.0 bij de benoeming van Bob. Hij heeft de laatste maanden hard gewerkt aan een vliegende start voor Compuware 2.0. Het bestuur staat compleet achter zijn strategische visie voor de organisatie. Een van de eerste taken is dan ook om een organisatiestructuur op te zetten die overeenkomt met deze visie."

Bob Paul is in maart 2004 bij Compuware in dienst getreden via de overname van Covisint. Sinds die tijd heeft hij voor Covisint een omzetgroei en een belangrijke uitbreiding in diverse verticale industrieën weten te bewerkstelligen. Paul werkt al sinds oktober 2001 voor Covisint en heeft een belangrijke rol gespeeld in de recente successen van dit bedrijf.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    shutterstock_2492545613

    Partnerartikel
    Digital Transformation

    Digitale transformatie én digitale aut...

    Organisaties willen sneller digitaliseren, slimmer werken met data en profiteren van de mogelijkheden van cloudtechnologie en kunstmatige intelligentie. Tegelijkertijd groeit de behoefte om controle te houden over gegevens, infrastructuur en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Laatste weekeinde om te stemmen voor de Computable Awards!

    Financiële dienstverlening

    ING: technologische voorloper onder Europese banken

    Security & Risk

    ShinyHunters ontkent band met gearresteerde hacker Van der S.

    IT Governance & Control

    Kort: Norea op eigen benen, data grootste struikelblok voor threat hunters (en meer)

    Zorg

    Kort: LUMC test wondanalyse met ai, HeadFirst Global wordt Vertage (en meer)

    Data & AI

    Door ai nemen it-dienstverleners afscheid van het uurtje-factuurtje

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs