Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Brocade benoemt Timm Hoyt tot directeur File Solutions EMEA

26 februari 2008 - 10:44ActueelCloud & InfrastructuurBrocade

Brocade benoemt Timm Hoyt tot directeur File Solutions EMEA. In deze functie is Hoyt verantwoordelijk voor de snelgroeiende business in de File Area Networking-markt (FAN).

Hij zet de strategie uit voor een team van sales-, presales- en marketingmedewerkers in de EMEA-regio. Dit team focust zich op het ontwikkelen van oplossingen gebaseerd op File Solution-producten van Brocade. Ook is het team verantwoordelijk voor het opzetten van een partnerecosysteem om zo de distributie van Brocade-oplossingen via alle verticale markten te verbeteren. Hoyt is vanaf 2000 werkzaam bij Brocade en heeft diverse salesfuncties gehad binnen het bedrijf. Voordat hij bij Brocade kwam werken, was Hoyt verantwoordelijk voor de sales bij een consultancyorganisatie met een focus op ERP en e-business-applicatie-integratie in de Verenigde Staten.

Uit recent onderzoek van Gartner is gebleken dat meer dan 80 procent van alle informatie die een bedrijf produceert, uit bestanden bestaat. 62 procent van de IT-beheerders gelooft dat hun datagroei tussen zestien procent en 75 procent per jaar ligt (bron: Tajena Group 2007). Om aan de sterk groeiende vraag voor dynamische, op FAN-gebaseerde
bestandsvirtualisatieoplossingen te voldoen, breidt Brocade zijn EMEA-team voor File Solutions uit.

"In de afgelopen jaren zijn bedrijven blootgesteld aan een explosieve en ongestructureerde datagroei. Hierdoor werd bestandsbeheer snel een belangrijk speerpunt voor IT-professionals", zegt Ulrich Plechschmidt, vicepresident EMEA van Brocade. "Door te investeren in een gespecialiseerd team voor bestandsbeheer, positioneren wij ons als expert op dit gebied. Met het leiderschap van Timm Hoyt heb ik het volste vertrouwen in onze aanpak en kijk ik uit naar hoe Brocade de EMEA-markt verder gaat bestormen."

Naast Timm Hoyt bestaat het File Solutions-managementteam [van – voor] EMEA uit Pierre Eluere, Sales Manager Frankrijk en Franstalig Zwitserland, Achim Schäfer, Sales Manager Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland, en Iain Malins, Sales Manager Verenigd Koninkrijk en Scandinavië. Deze managers worden ondersteund door Marco DeLuca, EMEA Lead Solution Architect File Solutions, en Joshua Braun, EMEA Marketing Manager File Solutions. Het team focust zich op het oplossen van databeheeruitdagingen voor bedrijven van elke omvang: van mkb tot en met multinational. Ook stelt een aantal mensen uit dit team een sterke groep Value-Added Resellers (VAR’s) samen om zo de klantervaring verder te verbeteren.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Contract Logius met Solvinity loopt dit jaar af

    Overheid

    Europa overweegt harde lijn: Amerikaanse techbedrijven mogelijk buitenspel

    Cloud & Infrastructuur

    AWS brengt soevereine local zones naar Nederland en België

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: IBM stimuleert soevereine software, bijna weer een ‘Solarwinds’-ramp (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Slimme multi-cloud-aanpak: weg uit de chaos van meerdere clouds

    Cloud & Infrastructuur

    Rechter beslist voor Chinees Nieuwjaar over Nexperia

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs