Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Amplicon Benelux introduceert nieuwe Edge netwerkswitches van GarrettCom

27 februari 2008 - 10:51ActueelNetwork SecurityAmplicon

Amplicon Benelux introduceert een aantal nieuwe industriële netwerkswitches van GarrettCom.

De ES42 familie van unmanaged industriële Ethernet switches van GarrettCom is uitgebreid met een aantal modellen voor Power over Ethernet toepassingen en voor die omgevingen waar een ATEX goedkeuring voor benodigd is.

De ES42 familie bestaat uit 6-poort switches, met koper en verschillende fiber aansluitingen voor single en multi mode fiberkabels. Deze switches zijn in drie temperatuur categorieën leverbaar: "office" (0° tot 40°C ), "factory floor" (-25° tot 60°C) en "outdoor" (-40° tot 75°C), en kunnen in combinatie met verschillende voedingsspanningen gebruikt worden (AC, 12VDC, 24VDC, 125VDC, -48VDC of dual source).  Conformal coating is als optie beschikbaar.

Alle ES42 modellen ondersteunen Link-Loss-Learn (LLL) voor redundante netwerkomgevingen. Een relais aansluiting voor alarm toepassingen ontbreekt niet.

De PES42P modellen zijn voor zien van vier(4) Power over Ethernet (PoE – IEEE 802.3af) koper poorten, in combinatie met twee koper of fiber poorten. De ES42 modellen zijn inmiddels ook leverbaar met ATEX Class 1 Zone 2 Certificaten.

Tevens introduceert GarrettCom een compacte combinatie van een Gigabit media converter en een unmanaged switch. De CSG14 Gigabit Converter Switch combineert een Gbit fiber aansluiting (single of multimode) met twee 10/100/1000Mbit koper poorten. Ook deze switch is leverbaar in drie temperatuur categorieën: "office" (0° tot 40°C ), "factory floor" (-25° tot 60°C) en outdoor (-40° tot 75°C), en kunnen in combinatie met verschillende voedingsspanningen gebruikt worden (AC, 12VDC, 24VDC of -48VDC). 

Meer over

NetwerkbeheerNetworking

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Network Security

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Network Security

    Snowflake doet grootste overname ooit met acquisitie van Observe

    Onited
    Network Security

    Kort: Nederland hekkensluiter voor tech-vrouwen, overname van Surelock en Rijkswaterstaat draagt it-beheer over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs