Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Compello ondersteunt Lexmark

17 maart 2008 - 14:39ActueelSoftware & DevelopmentLexmark
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Lexmark International heeft in Compello een goede Certified Solution Provider gevonden bij implementatieprojecten.

Compello is ICT-dienstverlener op het gebied van het beschikbaar stellen van informatie middels SharePoint waarbij centralisatie-technieken, zoals server based computing en virtualisatie, gebruikt worden. Naast oplossingen op het gebied van complexe documentprocessen kan Lexmark door de samenwerking met Compello klanten nu een compleet integratietraject aanbieden.

Lexmark zag de noodzaak klanten te voorzien van totaaloplossingen, nadat zij aangaven behoefte te hebben aan een naadloze verbinding tussen multifunctionele printers (MFP’s) en bedrijfsapplicaties. Compello is ingeschakeld om in deze behoefte te voorzien. Compello ontwikkelt scripts om MFP’s op flexibele wijze te integreren met bedrijfsapplicaties, zoals SharePoint, ERP- of archiveringssystemen.

"Compello realiseert voor uiteenlopende klanten in diverse branches snel en kundig nieuwe maatwerkoplossingen", aldus Erwin Giesbers, directeur van Compello. "De nauwe samenwerking met Lexmark heeft hierbij een grote toegevoegde waarde. De kennis en ervaring van Compello in combinatie met de succesvolle producten van Lexmark vormen de basis voor een succesvolle samenwerking."

"Compello is een professionele partij met kennis van software en complexe ICT- infrastructuren", aldus Danny Molhoek, Country Manager Benelux bij Lexmark International B.V. "Deze kennis wordt ingezet bij verschillende trajecten zodat onze klanten daar optimaal van kunnen profiteren."

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Europese beurzen voor grensverleggend UvA-onderzoek in it

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    ActueelOverheid

    Gemeente Breda verruilt Centric voor Unit4

    ActueelSoftware & Development

    Kort: Elastique op Sri Lankaans avontuur, Panasonic helpt The AA, Main koopt Carwise-duo (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs