Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

NEC Display Solutions presenteert de DLP-projectorserie

19 maart 2008 - 06:103 minuten leestijdActueelInnovatie & TransformatieNEC

NEC Display Solutions presenteert met de NEC NP100 en de NEC NP200 twee DLP-projectormodellen die perfect geschikt zijn voor de eisen van kleine en middelgrote ondernemingen en het onderwijs. Gebruikers profiteren bij aanschaf van een aantrekkelijke prijs/prestatieverhouding en lage bedrijfskosten.

Gebruikers profiteren bij aanschaf van een aantrekkelijke prijs/prestatieverhouding en lage bedrijfskosten. Het energieverbruik van de projectoren is met 228 Watt zeer bescheiden en de werking is bijzonder betrouwbaar: de NP100 en de NP200 zijn momenteel de enige projectoren in hun klasse op de markt met een lamplevensduur van 3.500 uur bij normale werking (zelfs 4.000 uur in de Eco-modus). Met een lichtsterkte van 2.000 ANSI-Lumen (NP100) en 2.100 ANSI-Lumen (NP200) en de SVGA- (NP100) en XGA- (NP200) resolutie garanderen ze een uitmuntende beeldkwaliteit. Een unieke veiligheidsfunctie – de in de behuizing geïntegreerde afstandsbediening die als afneembaar bedieningspaneel fungeert – beschermt de projectoren bovendien tegen onbevoegde toegang.

Juist bij kleine en middelgrote ondernemingen spelen bij de aanschaf van een projector, naast de aanschafprijs, ook de bedrijfskosten een grote rol. Met de NEC NP100 en de NEC NP200 stelt NEC Display Solutions twee projectoren ter beschikking met een aantrekkelijke prijs/prestatieverhouding en bijzonder lage bedrijfskosten. Met een stroomverbruik van maximaal 228 Watt (7W in de Stand-by-modus) helpen de projectoren energie te sparen. Bovendien kunnen de gebruikers lang van de projectoren genieten – de levensduur van de lamp bedraagt 3.500 uur en in de Eco-modus zelfs 4.000 uur. En dat is nog niet alles: de vervangende lampen voor de beide modellen van de NP-serie zijn eveneens zeer voordelig in aanschaf.

Of ze nu worden ingezet in meeting- en onderwijsruimtes of kleinere kantoren – de nieuwe NEC NP100 en de NEC NP200 garanderen met lichtsterktes van 2.000 ANSI-Lumen (NP100) en 2.100 ANSI-Lumen (NP200), SVGA- en XGA-resoluties en contrastverhoudingen van 1.200:1 en 1.300:1 ook in heldere omgevingen een optimale beeldkwaliteit, en dat bij projectieafstanden van 1,2 meter tot 12 meter. Het kleurwiel met vijf (NP100) en zes segmenten (NP200) zorgt bovendien voor briljante kleurweergave. Voor een maximaal comfort worden ook de modellen van de instapseries van NEC Display Solutions met een reeks praktische functies geleverd. Zo beschikken de modellen NEC NP100 en NEC NP200 bijvoorbeeld over handmatige verticale trapeziumcorrectie tot 40 graden en optische zoom voor een grote flexibiliteit met betrekking tot de positie van de projector in de ruimte. Tevens bieden de twee nieuwe NEC NP-projectoren analoge in- en uitgangen, audio/video-ingangen en audiofuncties.

In kleinere kantoren of onderwijsinstellingen is mobiliteit van groot belang. Met een gewicht van slechts 2,3 kilo kunnen de projectoren heel gemakkelijk worden getransporteerd en in meerdere ruimtes worden gebruikt. Juist bij hoge mobiliteit bestaat echter ook het risico van onbevoegde toegang. Naast de mogelijkheid een Kensington-slot aan te brengen, beschikken de modellen daarom over een nieuwe veiligheidsfunctie. Bij de NEC NP100 en de NEC NP200 is de afstandsbediening in het design van de projectoren geïntegreerd, zodat de afstandsbediening als afneembaar toetsenpaneel dient. Bij afnemen van het paneel kan de projector weliswaar worden in- en uitgeschakeld, maar niet meer worden bediend.

Serviceconcept voor geheel Europa:

NEC Display Solutions biedt op de NEC NP100 en de NP200 drie jaar garantie met een gratis on-site service in geheel Europa, waarbij in de regel op de volgende werkdag voor afhandeling wordt gezorgd. Bovendien biedt de fabrikant op de projectorlamp een garantietijd van zes maanden of 1.000 bedrijfsuren.

Meer over

DLP

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Handelsoorlog zet druk op technologiesector, maar biedt ook kansen

    OpinieSoftware & Development

    Softwareontwikkeling: tijdperk van óf kopen óf bouwen is voorbij

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Stem nu voor de Computable Awards 2025!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    ActueelCarrière

    Kort: Asus vangt bot bij rechter om thuiswerken, 145,5 miljoen EU-subsidie voor cyberbeveiliging (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs