Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Recycler Sims lijft het Britse Life Cycle Services in

04 april 2008 - 08:43ActueelIT Strategy & GovernanceSims Recycling
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Sims Recycling Solutions neemt het Britse Life Cycle Services over. Dat bedrijf levert maatwerk-software waarmee bedrijven de waarde van hun ict-middelen kunnen bepalen. Sims is gespecialiseerd in hergebruik van ict-apparatuur en regelt samen met brancheorganisatie ICT~Office de inzameling van afgedankte ict-apparatuur in Nederland.

Sims Recycling Solutions, samen met brancheorganisstie ICT~Office verantwoordelijk voor de inzameling van afgedankte ict-apparatuur in Nederland, heeft het Britse Life Cycle Services overgenomen. Life Cycle Services dat in 1998 werd opgericht als adviesbureau voor het beheer van ict-middelen levert maatwerk-software waarmee bedrijven de waarde van hun ict-middelen kunnen bepalen.

Volgens Graham Davy, ceo van Sims Recycling Solutions is sociaal verantwoord ondernemen en daarmee het gecontroleerde hergebruik van ict-apparatuur een speerpunt voor grote nationale en internationale bedrijven geworden. "Er is een toegenomen vraag naar betrouwbare grensoverschrijdende dienstverlening. Met het bundelen van de wereldwijde infrastructuur van Sims Recycling Solutions en de ervaring en ict-systemen van Life Cycle Services verbreden wij ons aanbod aan de markt."

Eerder nam Sims twee grote recyclingbedrijven over: het Britse RecommIT en Accu-Shred uit Canada. Sims hoopt via overnames meer grip te krijgen op de winstgevende markt van recycling van hoogwaardige ict- en elektronische-apparatuur. 

Eind januari 2008 werd in Nederland de 100 miljoenste kilo aan ict-apparatuur hergebruikt. Sinds 1999 regelt brancheorganisatie ICT~Office de inzameling en het hergebruik van afgedankte ict-apparatuur in ons land. Sims Recycling Solutions, voorheen Mirec, is verantwoordelijk voor de verwerking van afgedankte ict-apparatuur. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Computable.nl
    IT Strategy & Governance

    Sims vergroot ICT recyclingimperium

    Computable.nl
    IT Strategy & Governance

    ICT~Office viert recycling 100 miljoen kilo apparatuur

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs