Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Mobotix sluit distributieovereenkomst met Norbain

23 april 2008 - 12:14ActueelNetwork SecurityMobotix
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Mobotix, de Duitse producent van IP-camera’s, heeft een distributiecontract gesloten met Norbain.

Deze uit Engeland afkomstige distributeur van videosystemen, toegangscontrole en inbraaksignaleringen heeft onlangs in Breda een Benelux-kantoor en distributiecentrum gevestigd. Norbain ziet interessante kansen om zich met de hoge digitale beeldkwaliteit en geavanceerde videosoftware van Mobotix in de beveiligingsmarkt te onderscheiden. Voor Mobotix betekent de nieuwe samenwerking een intensivering van de lokale distributie.
Henk Schotman, Business Development Manager Nederland van Mobotix zegt: "Norbain heeft de voordelen van onze IP-camera’s en videosoftware al in Engeland ervaren en ziet de Mobotix productlijn daarom als een belangrijk onderdeel om zich ook hier te onderscheiden. Omdat verreweg de meest beveiligingsinstallaties nog op sterk verouderde CCTV-technologie zijn gebaseerd, verheugt het ons dat zo’n ervaren en gespecialiseerde distributeur met onze IP-camera’s actief de markt gaat bewerken".
Cees van Ommen, Marketing Manager van Norbain vertelt: "Met Mobotix kunnen wij klanten het neusje van de zalm op IP-gebied leveren. Die hoge kwaliteit camera’s en geavanceerde videosoftware passen prima binnen de strategie om onze partners én hun klanten totaaloplossingen te bieden. Inclusief Norbain’s toegevoegde waarde. Om die toegevoegde waarde zichtbaar te maken gaan wij in Breda onder andere samen met Mobotix regelmatig technische trainingen voor klanten verzorgen".

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    3 reacties op “Mobotix sluit distributieovereenkomst met Norbain”

    1. Erwin de Ruiter schreef:
      6 mei 2008 om 21:43

      Eindelijk een distributeur vanuit de Security wereld die de overstap naar IP echt goed aanpakt, hier is sprake van een bedrijf met visie.

      Login om te reageren
    2. Arjen schreef:
      8 mei 2008 om 14:38

      Ik ken nog een goede disitributeur.

      Compricon Nederland B.v.
      http://www.compricon.nl

      Login om te reageren
    3. Simeon schreef:
      12 mei 2008 om 23:13

      Grote voordeel van een Security Distri boven een IT Distri is dat de Beveiligingskennis en materiaal kennis een niet te nemen hindernis is voor de it-boys, daarbij doen die Security Distri’s meer dan camera’s ze hebben een totaal oplossing voor inbraak,toegang,brand en video.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Network Security

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Network Security

    Snowflake doet grootste overname ooit met acquisitie van Observe

    Onited
    Network Security

    Kort: Nederland hekkensluiter voor tech-vrouwen, overname van Surelock en Rijkswaterstaat draagt it-beheer over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs