Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Easynet benoemt twee nieuwe managers

05 mei 2008 - 08:30ActueelCarrière
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Easynet heeft Michiel Volk (38) benoemd tot product manager VPN & access, en Cathy van de Garde (31) tot marketing manager. Volk is in zijn nieuwe functie verantwoordelijk voor het Nederlandse VPN-en Access-portfolio.

Hieronder vallen onder meer Easynet MPLUS, de IP VPN-dienst van Easynet, en IP-telefonie. Daarnaast zal Volk de introductie van de beheerde video-conferencing-oplossing (Managed Virtual Meeting) van Easynet in Nederland voor zijn rekening nemen. Volk beheert tevens de commerciële relaties met leveranciers van netwerktoegangsdiensten. Van de Garde gaat zich in haar nieuwe functie bezighouden met het ontplooien van marketingactiviteiten in de Benelux om zo de positie van Easynet in VPN en managed hosting verder uitbouwen. Van de Garde zal zich hierbij richten op het verder identificeren van de key-products binnen de strategische segmenten.

Voordat Volk bij Easynet in dienst trad, werkte hij zeven jaar bij British Telecom (BT). Daar vervulde hij verschillende marketinggerelateerde functies, waarvan de laatste senior product manager ethernet services was. Daaraan voorafgaand werkte hij in diverse commerciële functies bij uitzendorganisatie Randstad.

"Easynet heeft ambitieuze groeidoelstellingen gedefinieerd in een kansrijke en competitieve markt. Dit maakt mijn nieuwe functie tot een mooie uitdaging. Hier ben ik productmanager in de breedste zin van het woord", zegt Volk. "Easynet biedt daarnaast ook veel ruimte voor persoonlijke groei."

Van de Garde werkte voor haar start bij Easynet onder andere voor KLM Cargo en Het Nederlands Centrum van Directeuren en Commissarissen. De afgelopen vier jaar vervulde ze de functie van marketingspecialist bij Priority/UPC.

Van de Garde: "Easynet is een jonge organisatie die sterk groeit in een uiterst dynamische markt. Met de samenvoeging van Easynet België en Nederland tot een Beneluxorganisatie wil Easynet zorgen voor meer schaalgrootte en focus. Ook gaat Easynet zijn positie in VPN en managed hosting verder uitbouwen. Ik zie het als een enorme uitdaging hieraan met mijn marketingkennis en -ervaring een bijdrage te leveren."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Beechcraft 200 Super King Air - Zeusch Aviation
    ActueelCarrière

    Leaseweb-oprichter Con Zwinkels eigenaar van ramp-vliegtuigje Southend

    Onited
    ActueelCarrière

    Kort: Nederland hekkensluiter voor tech-vrouwen, overname van Surelock en Rijkswaterstaat draagt it-beheer over

    Ontslag afscheid opstappen
    ActueelSecurity & Awareness

    Eén ciso op zeven wil beroep vaarwel zeggen

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelCarrière

    Veroordeelde ASML-spion overtrad sancties en pleegde computervredebreuk

    AchtergrondCarrière

    OR kritisch, UWV vastberaden: start reorganisatie met ‘Verandermotor’

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs