Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Moderne multifunctionals gaan ip-kant op

05 mei 2008 - 11:32ChannelWerkplek & Beheer
Redactie Computable
Redactie Computable

Elk systeem is zo goed als de individuele delen waaruit het is samengesteld. Ondanks dat ‘digitaal’ de norm is, is het papieren document nog steeds overal aanwezig. We kunnen niet zonder. Vandaag de dag staat in vrijwel elk kantoor een ‘multifunctional’; een machine die meer kan dan printen alleen, maar ook kopieert, scant en faxt.

Deze ‘multifunctionals’ (MFP’s) zijn essentieel in de architectuur van een moderne IT-infrastructuur. Immers veel processen starten met een papieren document (dat het systeem in moet) of worden afgerond met een stuk op papier. Echter deze machines kunnen veel meer dan ‘import’ en ‘export’ van papier. Moderne ‘multifunctionals’ zijn programmeerbaar en zijn met handige software gekoppeld aan het interne bedrijfsnetwerk én het internet zodat ze echt een bijdrage leveren aan de productiviteit.

Wil zo’n koppeling efficiënt werken en dus succesvol zijn, dan is het essentieel dat met de machine ook ‘document management’ mogelijk is. Dat moet op basis van een intelligente koppeling met de informatie in het systeem van de organisatie, zodat de MFP het systeem waarin het functioneert verrijkt en in feite de document ‘workflow’ kan worden beheerd zonder contact met een pc, maar op de MFP.
Deze interface moet eenvoudig programmeerbaar zijn. De moderne medewerker wil zelf mini-applicaties voor document-beheer en ‘workflow’ kunnen schrijven en die applicaties moeten snel kunnen worden aangepast aan veranderende omstandigheden.

De nieuwste trend is web-based document printing op basis van een eenvoudige browser. Zo kan de gebruiker informatie oproepen en documenten net zo makkelijk behandelen als surfen over het internet. Essentieel in dergelijke systemen is dat het ‘open’ platforms dienen te zijn. Dat maakt het programmeren door derden mogelijk. Dit betekent dat er naast organisatiespecifieke applicaties ook publieke ‘widgets’ ontstaan die op zo’n MFP werken (automatisch een printje maken van de meest actuele file-informatie met één druk op de knop bijvoorbeeld) waardoor zo’n ‘multifunctional’ een nóg centralere plek zal krijgen in de hele IT-infrastructuur van de organisatie.

Gerard Kruijt
Business Manager Xerox Office Group

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    Microsoft jaagt prijzen M365-abonnementen tot 33 procent omhoog

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Evides selecteert Digital Survival Company en KPMG in zee met Databricks (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Lenovo start refurbish-dienst voor bedrijven

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst zet door met Microsoft365: ‘geen Europees alternatief beschikbaar’

    Cloud & Infrastructuur

    Bird begint prijzenslag tegen CM.com

    Cloud & Infrastructuur

    Private 5G groeit uit tot ruggengraat van industriële digitalisering

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs