Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk

Nieuwe ZoneAlarm ForceField van Check Point

15 mei 2008 - 07:48ActueelSecurity & Risk

Check Point Software Technologies kondigt de beschikbaarheid aan van ZoneAlarm ForceField, een gevirtualiseerde oplossing voor browserbeveiliging voor bankieren en winkelen op internet.

Door gebruik te maken van een gevirtualiseerde browser ontstaat een beveiligingssluis tussen de browser en het internet. Ditvoorkomt ongeautoriseerde downloads, ongewenste malware en andere internetbedreigingen.

Volgens marktonderzoeksbureau IDC blijft internetgebruik erg risicovol. "Hackers en andere producenten van kwaadaardige code corrumperen in toenemende mate websites en zetten aanvallen op webbrowsers uit om persoonlijke informatie te stelen of malware te installeren bij het onwetende publiek," aldus Charles Kolodgy, research director van IDC. "De enorme groei heeft er al voor gezorgd dat momenteel tienduizenden websites geïnfecteerd zijn door een vorm van malware. Dit maakt consumenten erg kwetsbaar."

Hoewel de meeste websites de beste bedoelingen hebben, zitten de bedreigingen voor consumenten die deze sites bezoeken in de kwetsbaarheid van de browser. Voor hackers is het eenvoudig om hier misbruik van te maken voor het installeren van malware.

Al vanaf de eerste betaversie die in september 2007 gelanceerd werd, virtualiseert ZoneAlarm ForceField uitsluitend die delen van het besturingssysteem die samenwerken met internet.

ZoneAlarm ForceField is vanaf de grond opgebouwd voor het specifieke doel om de nieuwste ‘super attacks’ op browsers af te weren. Hiervoor beschikt de oplossing over extra beveiligingslagen die de virtualisatiecapaciteit vergroten.

ForceField beschikt ook over een optionele "Privacy Mode" die alle persoonlijke gegevens verwijdert van de lokale PC na het beëindigen van een browsersessie om de privacy van consumenten verder te waarborgen.

ZoneAlarm ForceField integreert naadloos met Internet Explorer of Firefox webbrowsers. ForceField is snel te downloaden (minder dan 4mb) en onmiddellijk te installeren zonder dat het nodig is het systeem opnieuw op te starten. Het product werkt samen met oplossingen van ieder merk voor antivirus, anti-spyware, firewall en beveiligingssuites, waaronder de volledige reeks oplossingen van ZoneAlarm. ZoneAlarm ForceField is geschikt voor PC’s en ondersteunt Windows XP en Windows Vista.

ZoneAlarm ForceField is met onmiddellijke ingang beschikbaar als download op www.zonealarm.com en vanaf juni in de winkels. De aanbevolen verkoopprijs is 29,95 dollar; licentie voor drie gebruikers is 49,90 dollar, licentie voor één gebruiker gebundeld met de ZoneAlarm Internet Security Suite is 69,95 dollar.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    De Nieuwe Realiteit van OT Security

    Waarom kritieke systemen om een andere securityaanpak vragen

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    OT Infrastructure

    OT-patchmanagement herzien: beheersing...

    Kwetsbaarheden in software en firmware zijn onvermijdelijk, ook binnen OT-omgevingen. De manier waarop organisaties hiermee omgaan, bepaalt echter of die kwetsbaarheden daadwerkelijk leiden tot verhoogd risico.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Voldoen aan NIS2 is niet hetzelfde als voorbereid zijn

    NIS2

    Helft organisaties mist deadline registratie Cyberbeveiligingswet (NIS2)

    Security & Risk

    Kort: Mkb blijft doelwit van cyberaanvallers, Databricks groeit 80 procent (en meer)

    Route 5 Cybersec
    Security & Risk

    Hoe manage je een cybercrisis?

    SpaceX
    Data & AI

    Kort nieuws: Nebius profiteert van ai, ‘SpaceX is vooral ai’

    Arno Reuser
    Security & Risk

    Steeds betere beveiliging, maar cybercriminelen blijven winnen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs