Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Caesar Groep Top ICT Werkgever 2008

17 juni 2008 - 10:17ActueelCarrièreCaesar Experts
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

ICT-dienstverlener Caesar Groep is door onderzoeksbureau CRF uitgeroepen tot Top ICT Werkgever van 2008.

Het bedrijf was al eerder door CRF uitgeroepen tot Topwerkgever van 2008. CRF is een internationale organisatie die bedrijven certificeert op strategie, leiderschap en werkgeverschap. Het hanteert daarbij een eigen methodiek om de best presterende organisaties te identificeren.

Voor de titel Top ICT Werkgever 2008 beoordeelde CRF een groot aantal bedrijven op de onderdelen primaire arbeidsvoorwaarden, secundaire arbeidsvoorwaarden, interne promotiekansen, bedrijfscultuur, opleiding en training, en innovatie. Voor iedere categorie zijn vijf sterren te behalen. De Caesar Groep behaalde op secundaire arbeidsvoorwaarden en interne promotiekansen de volle vijf sterren. Voor primaire arbeidsvoorwaarden en bedrijfscultuur kreeg het 4,5 sterren. Voor opleiding en training vier sterren en voor innovatie 3,5 sterren.

Volgens Richard Wentzel, hoofd Personeelszaken bij de Caesar Groep, is de resultaatgerichtheid bij projecten dé kracht van het bedrijf. "Wij geven bij projecten een tijdgarantie af. Wanneer een project niet op tijd is afgerond, betalen we een boete. Daardoor is 98 procent van onze projecten op tijd klaar. Deze aanpak zorgt niet alleen voor tevreden klanten, maar ook voor gemotiveerde medewerkers, juist omdat we steeds opnieuw een concreet resultaat boeken."

De Caesar Groep onderscheidt zich verder op de arbeidsmarkt met enkele opvallende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder tien procent vakantiegeld, persoonlijke (externe) coaching, een sabbatical van de zaak en twee keer per jaar een ontwikkeling in salaris.

"Deze onderscheiding is voor ons een belangrijke stimulans om door te gaan op de ingeslagen weg", zegt Wentzel. "Met deze titel kunnen we ook onze positie op de krappe ICT-arbeidsmarkt verder verstevigen. Wij verwachten dit jaar met tien procent te groeien in aantal werknemers. Daarbij spelen we onder meer in op een tendens naar een goede balans tussen werk en privé-leven. Zo is parttime werken heel goed mogelijk bij de Caesar Groep, is er een eigen kinderopvang en kunnen medewerkers extra studie of verlofdagen kopen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Ai neemt ons leven niet over (maar verandert het wel ingrijpend)

    Carrière

    Bird verplaatst meeste werk van Nederland naar VS

    Security & Awareness

    Kort: Moederbedrijf Canvas sluit deal met hackers, weerbaarheid vitale sectoren in Nederland zwak (en meer)

    Carrière

    Europese directieraden omgegooid voor ai-tijdperk

    Overheid

    Kort: Overheid test eigen opensource-co­de­plat­form, uni’s waarschuwen voor phis­hing­golf (en meer)

    Carrière

    Waarom leren in digitale transformaties fundamenteel verandert

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs