J. Doc Hodges, director Novell Online Demo Systems heeft samen met Anthony Priestman, Novell senior technical sales specialist, de eerste NODS Red Box uitgereikt aan Netflex, één van de vier Novell Platinum Linux partners in Nederland.
De ingebruikname verliep vlekkeloos. Het bijzondere aan deze NODS Red Box is dat het alle Novell oplossingen gevirtualiseerd en demonstratieklaar beschikbaar maakt op één handzame server. Niet alleen de binnenkant is bijzonder, maar ook de buitenkant mag er zijn. De Red Box is voorzien van een hoogwaardige coating in de bekende rode Novell kleur, met bovenop het Novell logo in wit.
Huidige en potentiële klanten van Netflex hebben dankzij de NODS Red Box snel toegang tot een complete werkende omgeving waarin de oplossingen van Novell centraal staan.
Anthony Priestman: "Ik ben heel trots op het feit dat we vandaag de eerste NODS Red Box in gebruik hebben genomen. Voor het eerst kunnen klanten bij onze partners alle Novell oplossingen in actie zien. De NODS Red Box kan via internet benaderd worden, maar ook door onze partners meegenomen worden naar de klant."
Sales Manager van Netflex, Marko Elderson: "Netflex investeert al een aantal jaar tijd en geld in Linux en Novell oplossingen. Vrijwel alle technische medewerkers binnen Netflex zijn in het bezit van de hoogst haalbare Linux en Novell certificeringen. Dat Netflex als eerste deze demo box uit handen van J. Doc Hodges en Anthony Priestman heeft mogen ontvangen is de kroon op de samenwerking die wij sinds onze oprichting in 1999 met Novell hebben."
De NODS Red Box is een uitkomst voor de IT Manager anno 2008. Hij hoeft niet alleen te luisteren naar verkoopargumenten, hij hoeft geen eigen trial versies van software te downloaden, hij hoeft geen testomgeving op te zetten. Hij kan direct aan de slag op de NODS Red Box en samen met zijn team zien en voelen hoe de voordelen van de oplossingen van Novell in zijn organisatie ingezet kunnen worden. Vanuit het eigen kantoor of zelfs vanuit de luie stoel thuis.
Marko Elderson: "Deze NODS Red Box schept nog meer mogelijkheden om onze klanten te adviseren in het maken van de juiste keuzes voor hun organisatie."