Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Samsung R710 is breedbeeldkrachtpatser in Crystal Black-design

07 augustus 2008 - 09:46ActueelCloud & InfrastructuurSamsung

Samsung introduceert met de R710 notebook een visueel aantrekkelijk meesterwerk. Deze 17 inch breedbeeldnotebook in fraai Crystal Black-design is met zijn krachtige processor klaar om te multitasken. Als zakenprofessional mag je vertrouwen op een notebook die overal hoge prestaties blijft leveren. Gezien de prijs, zijn fraaie uiterlijk en zijn betrouwbare vermogen is de Samsung R710 een overduidelijke eerste keuze.

Met iets meer dan 3 kg behoort de Samsung R710 tot de lichtste 17 inch-notebooks in zijn klasse. Achter zijn geraffineerde uiterlijk gaat een daadkrachtige productiecapaciteit schuil. De R710 heeft een unieke krasbestendige hoogglans cover en een Protect-o-Edge©-case die weerstand biedt tegen stof, vuil en krassen. Zo blijft de notebook onder alle condities een prachtige krachtpatser.
De Samsung R710 kent geen verschil tussen werk en privé of tussen reis- en werktijd. Met zijn vooruitstrevende Intel® Centrino® 2 processortechnologie, DDR3-syteemgeheugen, Windows Vista besturingssysteem, nVIDIA’s krachtige GeForce 9300/9600 grafische kaarten en een haarscherp 17 inch beeldscherm, blijf je overal doorwerken.
De Samsung R710 heeft de nieuwste communicatietechnologieën in zich verenigd, waaronder de Intel wireless LAN-verbinding voor razendsnel internet. De notebook van Samsung heeft ook een 10/100/1000 Ethernet LAN-verbinding, Bluetooth 2.0+EDR en een geïntegreerde videocamera om mee te webcammen of te videobellen. Daarnaast heeft deze notebook een HDMI-verbinding, 7-in1-kaartlezer, toegangspoort voor een PCI Express-kaart en vier USB-poorten voor optimaal datatransport.
Door de notebook met HDMI aan te sluiten op een high-definition-televisie, levert de Samsung R710 Blu-ray Disc-kwaliteit met haarscherp beeld vol details en kristalhelder geluid.
Op de Samsung R710 is de Silver Nanotechnologie toegepast. Doordat het toetsenbord een coating heeft van nano zilver ionenpoeder, blijft de Samsung notebook beschermd tegen bacteriën.
De Samsung R710 is vanaf 25 augustus 2008 verkrijgbaar in zwart en zilver voor een verkoopadviesprijs vanaf € 899,- inclusief BTW.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Bert Hubert: over nerds versus bestuurders

    Data & AI

    Hoe meet je llm-prestaties? Plus 7 andere vragen over grote taalmodellen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Opnieuw Big Mac voor Capgemini, Odin koopt Proxsys (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs