Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Kaspersky Lab introduceert nieuwe producten

02 september 2008 - 11:03ActueelSecurity & AwarenessKaspersky Lab
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Kaspersky Lab introduceert Kaspersky Anti-Virus 2009 en Kaspersky Internet Security 2009.

De nieuwe versie consumentenproducten bieden volgens de leverancier complete bescherming voor zorgeloos computergebruik.

Kaspersky Anti-Virus 2009 (KAV 2009)
KAV 2009 biedt de basisbescherming voor het beveiligen van een PC. Nieuw bij KAV 2009 is onder andere dat links naar malware-websites worden uitgeschakeld en dat besturingssystemen en geïnstalleerde programma’s worden gescand op kwetsbaarheden. De doelgroep van KAV 2009 bestaat uit gebruikers die beperkt gebruik maken van het internet, zelden nieuwe software installeren en de voorkeur geven aan telefonisch contact. Bij gebruik van KAV 2009 wordt installatie van een afzonderlijke firewall aangeraden. KAV 2009 is verkrijgbaar voor 1 pc of voor 3 pc’s voor respectievelijk € 29,95 en € 39,95.

Kaspersky Internet Security 2009 (KIS 2009)
Voor intensieve gebruikers van internet die bankzaken online regelen, veel communiceren via e-mail, graag over de laatste software beschikken en het internetgebruik van hun kinderen willen controleren is er het alles-in-één product KIS 2009. Naast de uitbreidingen die voor KAV 2009 gelden, beschikt de nieuwe versie over een virtueel toetsenbord voor het veilig invoeren van loginnamen en wachtwoorden. Daarnaast worden onbekende programma’s voortaan op risico geclassificeerd en krijgen deze beperkt toegang tot gegevens. Ook KIS 2009 is verkrijgbaar voor 1 pc en 3 pc’s voor respectievelijk € 39,95 en € 59,95.

"Centraal bij de ontwikkeling van deze nieuwe generatie producten stond het nog minder belasten van het systeem en het verder wegdringen van de internetgevaren," aldus Dick Gehéniau, Managing Director Kaspersky Lab Benelux, "Daarnaast heeft de samenwerking met de bij NVB-aangesloten banken ertoe geleid dat er specifieke maatregelen genomen zijn voor het ontwikkelen van veilig online bankieren, zoals het virtueel toetsenbord."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Meer lezen

    Computable.nl
    OpinieSecurity & Awareness

    5 stappen ter voorbereiding op de verkorte levensduur van TLS-certificaten

    ActueelCarrière

    Kort: Brunel viert 50ste verjaardag, Wortell wint gunning veiligheidsregio (en meer)

    ActueelSecurity & Awareness

    Vaarwel C++ en C: VS zetten in op memory safe-programmeertalen

    ActueelSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands trekt op met Data Expo

    Cloudsecurity
    ActueelSecurity & Awareness

    De zware uitdaging van cloudbeveiliging

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: PQR lijft E-Storage in, Fox-IT en Xerox it-partners van de Navo-top (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs