Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Comstor breidt Cisco Small Business portfolio uit

11 september 2008 - 09:20ActueelCloud & InfrastructuurCiscoComstorLinksys
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Comstor Nederland, distributeur van Cisco Small Business-producten, breidt zijn aanbod uit met de zakelijke producten van Linksys.

Voor resellers betekent dit dat de beschikbaarheid van Linksys-producten voor het resellerkanaal colgens Comstor is verbeterd en dat zij nu bij één partner terecht kunnen voor alle MKB-producten van Cisco en Linksys. De zakelijke netwerk-, opslag- en videoproducten van Linksys bieden resellers nieuwe omzetkansen in de enorme SOHO- en klein-zakelijke markt (bedrijven met minder dan 100 medewerkers),aldus de distributeur. Bij Comstor wordt een speciale accountmanager aangesteld voor de Linksys-productlijn, zodat resellers één aanspreekpunt hebben.

Op 12 augustus 2008 maakte Cisco bekend dat het Linksys Small Business-partnerprogramma en aanverwante diensten zijn opgenomen in het Cisco-partnerprogramma. Ook zijn de Linksys Business Series-oplossingen ondergebracht in het MKB-portfolio van Cisco. Partners van Cisco krijgen hiermee de beschikking over een bredere set oplossingen zodat zij hun klanten meer keuze kunnen bieden en daarmee hun omzetpotentieel verhogen, zo zegt Comstor.

"Er liggen voor resellers echt geweldige kansen in de klein-zakelijke sector. De producten van Linksys zijn perfect voor deze doelgroep, met de juiste functionaliteit en het juiste prijsniveau," zegt Bart Kuus, marketing manager Benelux bij Comstor Nederland. "Resellers kunnen zich met de producten van Linksys specifiek richten op kleine bedrijven en zelfstandigen."

Comstor Nederland is door Cisco uitgeroepen tot Distributie Partner van het Jaar 2007 en tot Multi-theater Partner of the Year. Comstor levert tevens diverse aanvullende diensten om resellers te ondersteunen en helpen bij het verkopen, leveren en installeren van Linksys-oplossingen voor de klein-zakelijke markt. Zo is op 1 augustus jl. de Comstor Academy in Nederland van start gegaan, waar verkoopmedewerkers van resellers getraind worden in de technische aspecten van Cisco producten. Deze algemene netwerkopleiding vormt volgens Comstor een prima basis om als reseller aan de slag te gaan met de verkoop van Linksys producten.

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Fokken met data

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Inzicht in kwetsbaarheden aanvalsoppervlak gaat voor budget

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs