Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk

Samenwerking DeviceLock en PC Safe

01 oktober 2008 - 09:49ActueelSecurity & RiskDeviceLockPC Safe
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

DeviceLock, speler op het gebied van endpoint device beveiligingscontrole, is een distributieovereenkomst aangegaan met het Nederlandse PC Safe

Hiermee distribueert PC Safe software van DeviceLock in de hele Benelux. Het partnerschap met PC Safe is een belangrijke stap bij het uitbreiden van de aanwezigheid van DeviceLock in de beveiligingssoftwaremarkt in de Benelux regio.

PC Safe is een Benelux distributeur die is gespecialiseerd in software voor computerbeheer en -bewaking. Als lid van het wereldwijde DeviceLock channel partnerteam ontvangt PC Safe partnervoordelen zoals toegang tot het webportaal voor DeviceLock-partners, uitgebreide producttraining, toegewijde verkoopassistentie en kwalitatief hoogwaardige technische ondersteuning. Daarnaast implementeren de bedrijven een gezamenlijk marketingprogramma in de doelmarkten.

"PC Safe is een snelgroeiend en extreem gemotiveerde distributeur met ondersteuning van hoge kwaliteit en uitstekende distributiemogelijkheden," zegt Ashot Oganesyan, oprichter en CTO van DeviceLock. "De strategische relatie met PC Safe versterkt onze marktdekking in de Benelux en helpt ons beter in te spelen op de groeiende vraag naar de DeviceLock-software in de regio. We zijn erg enthousiast dat we PC Safe als onze distributeur kunnen gebruiken en zien ernaar uit een lonende partner voor ze te zijn."

Complementeren
Frank Schuurman, directeur van PC Safe B.V., zegt: "Wij zijn erg tevreden over het strategische partnerschap met DeviceLock. Dit partnerschap maakt het ons mogelijk andere oplossingen die PC Safe levert op de aangrenzende gebieden van beheer en bewaking, te complementeren met de toonaangevende software van DeviceLock. Met onze gezamenlijke inspanningen zal deze partnerschap onze inkomsten vergroten en zal het beide bedrijven meer klanten bezorgen."

DeviceLock 6.3 is ontworpen voor Microsoft-besturingssystemen en heeft een uitgebreid centraal beheerplatform dat volledig integreert met Microsoft Active Directory. Het stelt beveiligingsbeheerders ertoe in staat de gebruikerstoegang tot alle typen apparaten en lokale poorten op hun pc’s nauwgezet te beheren, online te bewaken, schaduwkopieën te maken, in logboeken vast te leggen en te analyseren. Dit is inclusief lokale netwerkprinters, virtuele printers en op Windows Mobile en Palm OS gebaseerde persoonlijke mobiele apparaten. Om gegevens op verwijderbare opslagapparaten te beveiligen, integreert DeviceLock met toonaangevende coderingsproducten van PGP, Lexar en TrueCrypt. Ook kunnen beheerders hiermee automatisch de werking van alle hardware-keyloggers blokkeren. DeviceLock biedt proactieve bescherming tegen gegevenslekken en infiltratie van bedrijfsnetwerken door malware via de lokale poorten van gedistribueerde computers. Hierdoor wordt het bedrijfsrisico als gevolg van kwaadwillige handelingen van insiders, fouten of nalatigheid aanzienlijk gereduceerd.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    De Nieuwe Realiteit van OT Security

    Waarom kritieke systemen om een andere securityaanpak vragen

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    shutterstock_2492545613

    Partnerartikel
    Digital Transformation

    Digitale transformatie én digitale aut...

    Organisaties willen sneller digitaliseren, slimmer werken met data en profiteren van de mogelijkheden van cloudtechnologie en kunstmatige intelligentie. Tegelijkertijd groeit de behoefte om controle te houden over gegevens, infrastructuur en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Omdenken over security

    IT Strategy & Governance

    Publiek-privaat manifest om ai-cyberdreiging te beteugelen

    Security & Risk

    Kort: Alarm over ai-gedreven cyberaanvallen, robothond legt marathon af op één batterij (en meer)

    Security & Risk

    De Cyberbeveiligingswet en NEN7510: waarom ketenverantwoordelijkheid straks niet meer vrijblijvend is

    IT Strategy & Governance

    Tweede Kamer dringt aan op verbod camerabrillen na waarschuwing AP

    IT Strategy & Governance

    ‘Ontsnappende ai-agents? Dat is ook heel veel marketing’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs