Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Netgear six-bay desktop NAS

15 oktober 2008 - 12:20ActueelCloud & InfrastructuurNetgear
Henk Boot
Henk Boot

Aanbieder van netwerkproducten Netgear kondigt de six-bay desktop network-attached storage solution (nas) voor het midden- en kleinbedrijf aan. De nieuwe ReadyNAS Pro komt in drie versies op de markt, te weten als NDP6350 met drie 500GB SATA-schijven, RNPD6310 met drie 1.000GB SATA-schijven en de RNDP6610 met zes 1.000GB SATA-schijven.

Het midden- en kleinbedrijf doet steeds vaker een beroep op mogelijkheden voor extra dataopslag. Netgear probeert een antwoord te bieden met de nieuwe six-bay desktop network-attached storage solution (nas) ReadyNAS Pro productreeks. Tot 6TB opslagruimte op de ReadyNAS ProReadyNAS Pro levert tot 6TB schijfruimte voor een netwerk waarop lan- of wan-gebruikers die gebruik maken van een Windows, Macintosh of Linux systeem hun digitale data kwijt kunnen.

ReadyNAS Pro ondersteunt RAID 0, 1, 5, 6 en X-RAID2, waardoor opgeslagen gegevens beveiligd zijn tegen schijffouten. De gigabit ethernet poorten zorgen voor een hoge beschikbaarheid van opgeslagen data. Er passen twee SATA II harde schijven in de als desktop behuisde ReadyNAS Pro, via zes afsluitbare en verwisselbare diskpoorten. Dankzij drie USB 2.0 poorten kunnen ook usb-discs, printers en batterij back-ups worden aangesloten.

De ReadyNAS Pro draait op een Intel dual-core processor met leessnelheid van 108 MBps en schrijfsnelheid van 102 MBps. Naast een web-based grafische gebruikersinterface (gui) en setup wizard, heeft det ReadyNAS Pro een lcd-scherm waarop gemakkelijk en snel een statusrapport is af te lezen. Bij een systeemfout, die is af te lezen in het lcd-scherm, ontvangt de netwerkbeheerder automatisch een e-mail.

Meer over

NASNetwerkbeheerStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Netgear ReadyNAS 3200 storage-oplossing voor het mkb

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Netgear lanceert NAS-gekoppelde online hersteltool

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs