Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Pharox distribueert CMO Compliance software

21 oktober 2008 - 09:04ActueelSoftware & DevelopmentPharox
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Pharox Automatisering maakt bekend dat zij een exclusieve partnerovereenkomst heeft gesloten met CMO International ApS voor de verkoop, hosting en training van de CMO Compliance softwareoplossingen in de Benelux.

De CMO Compliance oplossing bestaat uit een softwarepakket dat volledig voorziet in de behoefte van een organisatie of bedrijf op het gebied van compliance en risicobeperking. Deze zeer flexibele en uitgebreide software is aan te passen aan bestaande procedures. Men kan acties plannen, inspecties, assesments, controles en audits uitvoeren, uitstaande acties agenderen en controleren, en rapporteren op het gebied van compliance en risico’s.
Pharox levert al op maat gemaakte oplossingen aan bedrijven, (semi)overheden en NGO’s op het gebied van compliance. "Wij zijn verheugd dat we het CMO Compliance softwarepakket kunnen toevoegen aan ons portfolio", zegt Gerton Lusink, Algemeen Directeur van Pharox. "Hiermee hebben we een volledig palet aan oplossingen voor de gehele assurancemarkt. Door middel van een ASP model, hosted server model of een eigen server kunnen wij nu zowel pakket software als uitgebreide maatwerkoplossingen bieden." CMO Compliance heeft een gevestigde positie en veel ervaring met verschillende toepassingen in een groot aantal verschillende industrieën. "Door deze samenwerking kunnen we veel verschillende type opdrachtgevers bedienen. Daarnaast kunnen klanten maximaal profiteren van de kennis en ervaring die is opgedaan."
"Wij zien de Benelux als één van de veel belovende regio’s voor Compliance management software," zegt Scott Macaw, Directeur CMO International ApS. "Wij zijn zeer enthousiast over de samenwerking met Pharox. Ze beschikken over gedegen kennis en ervaring op het gebied van assurance, audit, inspectie en compliance. Wij voorspellen een mooie toekomst voor deze samenwerking in de Benelux."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    Remko Reinders alegemeen directeur Salesforce Nederland
    AchtergrondData & AI

    Salesforce NL: Technologie ai-agents is volwassen, nu komt het op durf aan

    ActueelOverheid

    Kort: Nieuw screeningsysteem IND, IFS in zee met TomTom, Navara naar BBTG en de grote oversteek voor TMA

    AchtergrondData & AI

    ILT heeft nieuw taxitoezichtsysteem op de rit

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: WBSO populair bij ict-bedrijven, 6 cloudtrends Gartner, EU-alternatief voor CVE-database VS

    ActueelData & AI

    Lleverage ontvangt drie miljoen voor ‘vibe automation’

    ActueelSoftware & Development

    Nu al veertien transacties voor Total Specific Solutions

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs