Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Alcaldis en Ruckus starten inruilactie

27 oktober 2008 - 09:01ActueelCloud & InfrastructuurAlcadisRuckus Wireless
Mireille Sampimon
Mireille Sampimon

Distributeur Alcadis voert dit kwartaal samen met wifi-leverancier Ruckus een inruilactie voor wireless-producten. Resellers die apparatuur van concurrenten inleveren krijgen korting op Ruckus-producten.

Wifi-leverancier Ruckus probeert marktaandeel te veroveren op de Benelux-markt. Nieuwste peil op de boog van het bedrijf is een inruilactie voor producten van zijn concurrenten. Resellers die werkende apparatuur van cocurrerende leveranciers inleveren kunnen tot 70 procent korting krijgen op de inkoopprijs van Ruckus-producten.

Resellers die willen meedoen aan de actie moeten eerst zilver partner van Ruckus worden. Dat kan volgens Juan Pol, account manager wireless switching bij Alcadis in twee weken tijd al geregeld zijn. "We willen eerst met partners om tafel zitten om ze de voordelen van de producten uit te leggen. Dan mogen ze een not for resale-kit kopen die ze kunnen gebruiken om de apparatuur te leren kennen en vervolgens worden ze partner."

Ruckus richt zich vooral op bedrijven waarvoor een wifi-netwerk geen bedrijfskritische applicatie is. "Mensen hebben thuis een access Point van 100 euro en begrijpen niet waarom ze in hun hotel niet met een paar van die access points toe kunnen. Veel leveranciers stoppen veel functionaliteit in hun producten die kleinere bedrijven helemaal niet nodig hebben en waarvoor ze ook niet willen betalen."

Volgens Pol is het voordeel van een Ruckus-netwerk dat er minder access points nodig zijn om hetzelfde resultaat te krijgen. "De meeste leveranciers werken met omni-antennes. Die sturen hun signaal alle kanten op waardoor ze veel ruis retour krijgen. Dat levert een vertraging op die storend is als je voice of video over het netwerk stuurt. Ruckus antennes maken punt tot punt verbindingen en zoeken heel snel een nieuwe weg als de snelste route geblokkeerd is."

Ruckus voert een agressieve marketingcampagne. De slogan van het bedrijf is "We make wireless suck less". Op de website van het bedrijf worden logo’s van verschillende concurrenten verpletterd door de ‘jonge hond’ Ruckus. Pol geeft toe dat dit niet gebruikelijk is in de it. "Iedereen gaat uit van zijn eigen kracht en laat anderen in zijn waarde. Ruckus heeft ervoor gekozen echt tegen gevestigde namen als Cisco en Trapeze aan te beuken."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelOverheid

    KPN en Thales bouwen soevereine cloud voor Defensie

    Storagebeheer management
    OpinieData & AI

    Vraag naar Europese storage stijgt

    ActueelSoftware & Development

    Kort: Elastique op Sri Lankaans avontuur, Panasonic helpt The AA, Main koopt Carwise-duo (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse bedrijven nog niet kansloos om EU-gelden cloud en ai  

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs