Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Nieuwe magicolors van Konica Minolta

03 november 2008 - 15:44ActueelCloud & InfrastructuurKonica Minolta
Henk Boot
Henk Boot

De nieuwe Konica Minolta magicolor 5650EN en 5670EN laserprinters leveren hoogwaardige, duurzame kleurenafdrukken tegen lage kosten. De printers beschikken over uitgebreide mogelijkheden en kunnen naar keuze worden uitgerust met extra's zoals een duplexer, finisher, papierlade en harde schijf die de printers flexibel inzetbaar maken.

De magicolor 5650EN en 5670EN printen met een snelheid van 30 respectievelijk 35 pagina's per minuut. De door Konica Minolta ontwikkelde Simitri HD toner waarborgt heldere, gestoken scherpe en duurzame kleurafdrukken die ook tegen UV-licht bestand zijn. De Simitri HD toner zorgt er bovendien voor dat het fixeren van de toner op papier bij een lagere temperatuuur kan plaatsvinden. Dat leidt niet alleen tot een energiebesparing die kan oplopen tot 15 procent, maar ook tot een kleinere kans op papierstoringen.

Om afdrukkosten en gewenste kwaliteit exact op elkaar te kunnen afstemmen, bieden de printers de keuze uit diverse printkwaliteiten. De Economy Mode volstaat voor het dagelijks printwerk met scherpe teksten en goede afbeeldingen, waarbij een tonerbesparing wordt gerealiseerd van circa 50 procent bij het afdrukken van afbeeldingen. Mochten de eisen een enkele keer nóg hoger worden gesteld, dan kan worden gekozen voor de Glossy Mode, waarbij de tonerhoeveelheid en -positionering nog nauwkeuriger worden gecontroleerd.

 

Uitbreidingsopties

De magicolor 5650EN en 5670EN zijn breed inzetbaar, mede dankzij een aantal uitbreidingsopties zoals twee extra papierlades, een duplexer voor dubbelzijdig afdrukken, een harde schijf en een unit voor het sorteren en nieten van documenten. Als de printer wordt uitgerust met de twee extra papierlades, neemt de capaciteit toe tot 1600 vel. De standaard meegeleverde multifunctionele papierlade is geschikt voor uiteenlopende papierformaten van A5 tot en met banners.

Beide nieuwe magicolors beschikken standaard over de printertalen PCL6 en PostScript3, waardoor ze in vrijwel iedere kantooromgeving probleemloos kunnen worden ingezet. Als de printers worden uitgerust met een harde schijf, ondersteunen ze ook het XPS bestandsformaat van Windows Vista. Dankzij de PictBridge interface kan dan ook direct vanaf een USB geheugenstick of digitale camera worden geprint. Ondersteund worden PDF, JPEG, TIFF en XPS. Als geen harde schijf is geïnstalleerd, kan de PictBridge-functionaliteit beschikbaar worden gemaakt door een Compact Flash geheugenkaart te plaatsen. In dat geval wordt XPS niet ondersteund.

Meer over

Printing

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Krimp groei
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Fintech snel minder populair, Centric neemt Groupcard niet over (en meer)

    Joost Smit
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden zet Google Cloud in

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel mogelijk weer ‘great’ als semi-staatsbedrijf

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs