Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

DevPartner Studio 9.0 voor security scanning

05 november 2008 - 12:36ActueelSecurity & AwarenessCompuware
Henk Boot
Henk Boot

Compuware introduceert de nieuwste versie van zijn oplossing voor het ontwikkelen van kwalitatief hoogwaardige programmeercode: Compuware DevPartner Studio 9.0. Deze nieuwe versie verbetert de mogelijkheden voor een it-afdeling voor het vaststellen van security-kwetsbaarheden in de software, fouten en prestatieproblemen.

Omdat aanvallen op webapplicaties qua omvang almaar toenemen, groeit de behoefte aan het beveiligen van internettoepassingen. Compuware DevPartner Studio 9.0 scant de broncode van applicaties die zijn gebaseerd op Microsoft ASP.NET om security-problemen te vinden voordat deze diep worden ingebed in de code voor een programma.

Door het scannen van de broncode van de applicatie op het moment van compileren kan DevPartner Studio onveilige codetoepassingen nauwkeurig bepalen op de exacte methode en coderingsregel. Iedere regel ASP.NET-code wordt gecontroleerd op meer dan tweehonderd kwetsbaarheden en verdacht gedrag.

DevPartner Studio 9.0 biedt daarnaast geïntegreerde rapportages waarmee kwaliteitsrapporten voor codes worden geproduceerd. Managers en teams kunnen deze inzien met behulp van een webbrowser. Belangrijke meetwaarden en samenvattende informatie maken het voor managers mogelijk om snel te begrijpen wat de kwaliteit en de stabiliteit van de code van programma's is vanaf de vroegste stadia van ontwikkeling door de uiteindelijk testfase van Quality Assurance..

De software ondersteunt 32-bit applicatieontwikkeling op Microsoft Windows x64 platforms en een aantal nieuwe .NET Framework technologieën zoals Visual Studio 2008, Visual Studio Team System 2008, Windows Server 2008 en .NET Framework 3.5. Omdat it-omgevingen bestaan uit zowel nieuwe als legacy applicaties voorziet DevPartner Studio 9.0 ook in ondersteuning voor legacy applicaties die zijn gebouwd met Visual Studio 6.0, Visual Basic 6.0, Visual C++ 6.0, Visual Studio .NET 2003 en .NET Framework 1.1.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Security dreigingen 2025 in beeld

    De nieuwste inzichten uit het wereldwijde security-landschap

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Eugene Heijnen
    Security & Awareness

    AP zet druk: streng toezicht op Belastingdienst na kritiek op fiscale databanken

    online zero trust
    Data & AI

    Kort: Nederlander vertrouwt online niet meer, DSO-data moeilijk toegankelijk (en meer)

    hackers ai cybercrime
    Security & Awareness

    Trend Micro: cybercriminelen in 2026 volledig geïndustrialiseerd

    Risico, risk
    Security & Awareness

    Phishing en verouderde software vormen (nog altijd) grootste risico

    Data & AI

    Spoelstra Spreekt: Zware Jongens

    malware
    Security & Awareness

    Half miljoen malware-bedreigingen per dag

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs