Onder de naam VANAD Business Consultancy is technologie en customer services bedrijvengroep VANAD in november een full-service bedrijf gestart, dat organisaties commerciële ondersteuning gaat bieden.
VANAD Business Consultancy richt zich op het verbeteren van de efficiency en effectiviteit van de commerciële bedrijfsprocessen van ondernemingen, met speciale aandacht voor verkoop en distributie, retentie en online activiteiten. Daarmee sluit de start-up naadloos aan bij andere bedrijfsonderdelen van de VANAD Group.
VANAD Business Consultancy is een gezamenlijk initiatief van VANAD Group President & CEO Ad Nederlof en Jacques Snijders, die tevens directeur van de onderneming wordt. Snijders bekleedde de afgelopen jaren verschillende commerciële managementposities bij Dutchtone, Orange en KPN. "Door de jaren heen heb ik gemerkt dat er altijd een grote afstand is tussen een klant en het bedrijf waar een dienst of product van wordt afgenomen. Daar zijn op commercieel gebied gigantische voordelen te behalen, zowel voor het bedrijfsleven als voor de klant. Ik wil die afstand tussen hen verkleinen", motiveert Snijders.