Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

APC introduceert MGE Galaxy 7000 UPS voor groot stroomverbruik

10 december 2008 - 21:17ActueelNetwork SecurityAPC

APC, leverancier van kritische stroom- en koelvoorzieningen, introduceert een nieuwe UPS voor grootschalige stroomgebruikers, de MGE Galaxy 7000. Grote datacenters, industriële en productiebedrijven krijgen hiermee een krachtige, efficiënte stroombeveiliging, terwijl de afmetingen van de UPS klein zijn gehouden.

In de standaard uitvoering kan de MGE Galaxy 7000 een belasting aan van 250 kVA tot 500 kVA en tot twee uur lang back-up stroom bieden in geval van storingen. Door de compacte afmetingen en de mogelijkheid tot back-to-back of back-to-wall installatie, blijft er meer ruimte over voor andere technische apparatuur in datacenters of vergelijkbare omgevingen. Bovendien is de nieuwe UPS eenvoudig uit te breiden om ook in toekomstige stroombehoeftes te voorzien.

Besparing op stroomverbruik

De MGE Galaxy 7000 heeft een efficiëntiegraad van 94,5 procent in de dubbele conversiemodus en 97 procent in de bespaar- of Economy-modus. Er wordt dus nauwelijks ongebruikte stroom opgewekt en kosten blijven laag. De nieuwe UPS is daarmee interessant om stroominfrastructuren zowel ‘groener’ als goedkoper te maken.

Gebruiksgemak

Alle aansluitingen en schakelaars zijn aan de voorkant geplaatst van de nieuwe MGE Galaxy 7000. Hierdoor is de installatie en het onderhoud erg gebruiksvriendelijk. De UPS is voorzien van alle standaard aardeaansluitingen.

Lifecycle Monitoring maximaliseert de batterijduur en verzekert de beschikbaarheid. Beheerders kunnen automatisch batterijtesten uitvoeren zonder dat de batterijen uitgeschakeld hoeven te worden. Zo wordt tevens bespaard op onderhoud. Dankzij APC’s remote management tool is de UPS vanaf elke plek in het netwerk eenvoudig te beheren.

De MGE Galaxy 7000 biedt tevens de mogelijkheid tot een koude start in geval van een stroomstoring en is parallel in te zetten om de noodstroomvoorziening uit te breiden of een extra beveiliging aan te brengen.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    NIS2

    NIS2 maakt van een bekende blinde vlek...

    Sinds 15 augustus 2026 is de Cyberbeveiligingswet (Cbw), de Nederlandse invulling van de Europese NIS2-richtlijn, van kracht. Er is geen overgangsperiode. Voor veel organisaties zit de grootste uitdaging niet in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Kort: Exact komt met financiële ai-assistent, HPE werkt nauwer samen met Oracle (en meer)

    Security & Risk

    Big Tech luidt noodklok: ai bedreigt kritieke infrastructuur

    Security & Risk

    NTT Data en Palo Alto Networks bundelen krachten voor veilige ai

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs