Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Polycom introduceert hyperfunctionele QDX 6000

25 februari 2009 - 11:14ActueelCloud & InfrastructuurPoly

Polycom, speler in oplossingen voor telepresence, video- en spraakcommunicatie, introduceert de hyperfunctionele QDX 6000 met een uiterst zachte prijs.

Polycom opent daarmee een nieuwe markt en biedt een ideale oplossing voor kleine en middelgrote ondernemingen, zoals onderwijsinstellingen, gezondheidsorganisaties, advocatenkantoren en consultants die vragen om aangepaste toepassingen. Dit volledig geoptimaliseerde videoconferencingsysteem biedt hoge resolutie en video van dvd-kwaliteit bij zeer lage bandbreedte. Een uitstekende combinatie van kwaliteit, functies en prestaties die tot nu toe enkel weggelegd was voor duurdere video-oplossingen op ondernemingsniveau.

Polycom QDX 6000 maakt het mogelijk om bestanden en documenten te delen, zoals films, spreadsheets, presentaties en beeldmateriaal, via allerhande randapparatuur met hoge resolutie, zoals een pc, dvd-speler en documentcamera. Dit is ook mogelijk voor fysieke items zoals barcodes, enveloppen en producten. Omdat deze videogesprekken in hoge resolutie al mogelijk zijn bij een bandbreedte van nauwelijks 256 kbps, hoeven kleinere bedrijven niet meer te investeren in grote en dure IP-netwerken. De QDX 6000TM werkt naadloos samen met de ruim 1,5 miljoen videoconferencingsystemen die vandaag met open standaarden werken.

De QDX 6000 beschikt standaard over een hogeresolutiecamera (met full-motion pan/tilt/zoom), die is uitgerust met 12x-zoomvermogen, dvd-kwaliteit en video met hoge resolutie (30 f/s). Deze biedt 99 voorgeprogrammeerde instellingen (‘presets’) die het instant in- en uitzoomen voor diverse toepassingen vereenvoudigen. De QDX 6000 ondersteunt standaard het breedschermformaat (16:9 aspectratio) maar werkt ook met standaardtelevisie (4:3 aspectratio). Hij is geschikt voor dubbele monitoren en kan input verwerken uit maximaal vier videobronnen (camera’s, pc’s, documentcamera en dvd-speler), wat garant staat voor flexibiliteit en krachtige samenwerking rond data. Optioneel biedt Polycom diensten aan om op afstand of ter plaatse de klant te helpen snel aan de slag te gaan. Dit wordt erg gewaardeerd door organisaties die geen eigen technische expertise in huis hebben.

David van den Berg, leidinggevende bij Polycom Benelux licht toe: "Vandaag de dag is er geen enkel videoconferencingsysteem te vinden dat voor dezelfde prijs dit niveau van spraak-, video- en contentkwaliteit, functies en prestaties biedt. De QDX 6000 is dan ook zo ontworpen en zo aantrekkelijk geprijsd om dit relatief onontgonnen marktsegment aan te pakken. Zelfs kleinere organisaties kunnen de kostprijs van enkele systemen nu gemakkelijk rechtvaardigen", aldus van den Berg.

Voor meer informatie

Whitepaper – Polycom ‘Lost Packet Recovery’-technologie
http://www.polycom.com/common/documents/whitepapers/lost_packet_recovery_eval_report.pdf

Polycom ROI-calculator
http://www.polycom.com/ROI

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    Filter
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Ddos-aanvallen (en waarom L3-filtering niet optioneel is)

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs