Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Konica Minolta introduceert kleine, elegante en stille netwerkprinter

10 maart 2009 - 16:203 minuten leestijdActueelWerkplek & BeheerKonica Minolta

Konica Minolta Printing Solutions introduceert de magicolor 1650EN kleurenlaserprinter voor kleine werkgroepen. De printer onderscheidt zich door de hoge afdrukkwaliteit en een uitzonderlijk laag geluidsniveau. Dankzij het compacte, elegante uiterlijk past de printer overal in een kantoor. De standaard netwerkfaciliteiten completeren de printer tot aantrekkelijke oplossing voor kleine werkgroepen, die daarmee onafhankelijk worden van centrale printfaciliteiten.

De magicolor 1650EN is geschikt voor alle gangbare netwerken – Windows, Mac en Linux – en is compatibel met de printertalen PCL en PostScript. Om aan te sluiten op uiteenlopende wensen van werkgroepen, is de nieuwe printer verkrijgbaar in drie uitvoeringen. Naast de standaardversie is er de magicolor 1650EN-d met dubbelzijdig printen. De derde configuratie, de magicolor 1650EN-dt, heeft naast dubbelzijdig afdrukken ook een extra papierlade en is daarmee geschikt voor teams die werken met grote printopdrachten.

Alle versies printen met een snelheid van 5 kleuren- en 20 monochrome pagina’s per minuut. Dankzij het interne geheugen van 256 MB worden ook complexe printopdrachten vlot afgewikkeld. De printers drukken af op uiteenlopende papierformaten, waaronder labels, briefkaarten en enveloppen, tot en met A4 van maximaal 209 g/m2.

Kwaliteit en bedieningsgemak
De magicolor 1650EN werkt met Konica Minolta’s Simitri HD toner. Dat waarborgt perfecte, scherpe en duurzame, UV-bestendige afdrukken met heldere en harmonieuze kleurschakeringen.

De printers zijn uiterst gemakkelijk in het gebruik. De bediening geschiedt met slechts enkele toetsen, waarbij de te kiezen functies op het LCD-beeldscherm duidelijk worden beschreven. Als de printer extra aandacht nodig heeft, zoals bij het leegraken van een tonercartridge of papierlade, krijgt de gebruiker daarvan via PageScope Web Connection een melding op de eigen pc. Papier en tonercartridges zijn vervolgens snel en eenvoudig vanaf de voorzijde bereikbaar, zodat de printer daarvoor niet hoeft te worden verplaatst.

Milieu
Het Konica Minolta Clean Planet Programme voorziet in recycling van 99% van de tonercartridges. Ook de Simitri HD toner is vriendelijk voor het milieu. Want de temperatuur waarbij deze door Konica Minolta ontwikkelde polymeertoner op het papier wordt gefixeerd, is lager dan bij traditionele toners. Dat leidt tot een merkbaar lager energieverbruik, met besparingen die kunnen oplopen tot 15% op de energie die nodig is voor printen. De toner kent bovendien een uiterst milieuvriendelijk productieproces, waarbij zo’n 40% minder CO2, SO2 en NO2 vrijkomt dan bij de productie van andere toners.

Paul van Driel, country manager van Konica Minolta Printing Solutions Nederland: "De nieuwe magicolor 1650EN combineert een onopvallend maar elegant uiterlijk met gebruiksgemak en hoge afdrukkwaliteit. De netwerkfaciliteiten en de keuze uit drie configuraties maken het mogelijk om precies die printer samen te stellen die het betrokken team het beste past."

Prijzen en beschikbaarheid
De drie configuraties van de Konica Minolta magicolor 1650EN zijn per direct beschikbaar. De adviesprijs van de Konica Minolta magicolor 1650EN bedraagt € 299. De magicolor 1650EN d en 1650EN-dt hebben een adviesprijs van € 399,– respectievelijk € 479,–
De genoemde prijzen zijn exclusief btw.

Distributeurs van Konica Minolta Printing Solutions in Nederland zijn:
Ingram Micro B.V. Tel. 030 – 2464000
Konica Minolta Business Solutions Tel. 020 – 6584141
PST Tel. 020 – 5471166
Tech Data Nederland B.V. Tel. 0346 – 585000

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    HP en de rode lijn van Fantasia naar The Future of Work

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    OpinieWerkplek & Beheer

    Werkapparatuur: top 5 ergernissen (en hoe ze te voorkomen)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs