Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Veel ICT-bedrijven kanshebber managementprijs

11 maart 2009 - 17:49ActueelInnovatie & TransformatieAfasDeloitteKVKManagement TeamVNO-NCW

Er zijn relatief veel ict-bedrijven genomineerd voor de Best Managed Companies competitie van Deloitte. Van de 75 organisaties is twintig procent een ict-bedrijf. Het gaat vooral om middelgrote en grote ict-bedrijven die de ‘Technology Fast 50’ competitie ontgroeid zijn.

Voor het Best Managed Companies programma 2009 zijn 75 bedrijven genomineerd, waaronder verhoudingsgewijs een groot aantal ict-bedrijven. In deze competitie zoekt Deloitte samen met VNO-NCW, de Kamer van Koophandel, Nyenrode Business Universiteit en Management Team naar de 50 best geleide ondernemingen van Nederland binnen het midden- en grootbedrijf.

Volgens Joke Scholtens van Deloitte is het niet toevallig dat er zoveel ict-bedrijven onder de genomineerden zijn: "Wij organiseren ook de ‘Technology Fast 50′ specifiek voor ict-bedrijven. Wanneer organisaties te groot zijn geworden voor deze categorie verwijzen wij hen door naar de Best Managed Companies competitie. Vandaar dat veel ict-bedrijven die eerder behoorden tot de vijftig snelst groeiende ict-bedrijven, nu genomineerd zijn voor de Best Managed Companies."

Regiojury
Om genomineerd te kunnen worden hebben de bedrijven zich moeten presenteren voor een regiojury. Vertegenwoordigers van VNO-NCW, de lokale Kamer van Koophandel en Deloitte hebben de organisaties beoordeeld op de financiële resultaten, de strategie, de interne organisatie, het personeelsbeleid, het risicomanagement en de marketing en verkoop.

Vereisten om deel te nemen aan de wedstrijd zijn een minimum van 50 medewerkers, een omzet van minimaal 10 miljoen euro en drie jaar aantoonbaar aanhoudende groei. De deelnemende bedrijven mogen niet beursgenoteerd zijn.

In april maakt Deloitte de 50 bedrijven bekend die de titel ‘Best Managed Company 2009′ mogen dragen. De landelijke jury bestaat uit Bernard Wientjes (voorzitter VNO-NCW), Frans van Steenis (voorzitter KvK Nederland), Willem Burggraaf (Hoogleraar Ondernemerschap en DGA bedrijven Nyenrode), Ewald Smits (Hoofdredactie Management Team) en Jan Dalhuisen (Deloitte).

Meer over

Risk management

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    Per­so­neels­te­kort stuwt in­ves­te­rin­gen in au­to­ma­ti­se­ring en ai

    Innovatie & Transformatie

    EU’s deeptech-fonds officieel van start

    Innovatie & Transformatie

    TU Delft leert drones navigeren met bijenstrategie Bee-Nav

    Software & Development

    Rabobank ruilt in 2028 Siebel in voor Salesforce en Informatica

    Security & Awareness

    Eset, Microsoft en Palo Alto Networks stra­te­gi­sche cy­ber­part­ners van Navo

    Innovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Te veel moeite

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs