Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Operating Systems

NetIQ sluit overeenkomst met ETC

19 maart 2009 - 12:37ActueelOperating SystemsETCNetIQ
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

NetIQ, onderdeel van Attachmate, heeft met VMware distributeur ETC een overeenkomst gesloten voor de distributie van de operationele VMware beheeroplossingen van NetIQ.

Voorheen bood NetIQ haar producten direct aan resellers aan. Met deze overeenkomst neemt ETC, als Value Added Distributeur (VAD), het verkoopproces uit handen. Door deze overeenkomst kan ETC de NetIQ producten aanbieden aan hun resellers, waardoor zij in staat zijn hun VMware klanten een compleet productportfolio aan te bieden.

"De samenwerking met ETC is de volgende stap in het partnermodel van NetIQ", aldus Harald Zeeman, Channel Manager bij NetIQ. "Door de verkoop van de operationele VMware beheeroplossingen te centraliseren, worden de lijnen in het kanaal een stuk eenvoudiger. ETC is een belangrijke marktspeler en als VMware specialist voor ons een interessante partner. Met hun portfolio en ervaring is dit een perfecte match."

NetIQ gaat de door ETC geselecteerde resellers trainen op de operationele VMware beheeroplossingen van NetIQ. Met een team van accountmanagers en technische systeemengineers worden de ETC resellers ondersteund in hun projecten bij eindklanten. ETC zal de leadgeneratie en follow-up begeleiden, workshops organiseren en de orderafhandeling van de NetIQ VMware oplossingen gaan verzorgen voor het kanaal.

Operationele VMware beheeroplossingen van NetIQ
Hybride fysieke en virtuele IT-omgevingen worden steeds vaker naast elkaar als standaard gebruikt. Hierdoor is er bij IT-beheerders een dringende behoefte ontstaan aan een systematische aanpak van deze migraties. Met de operationele VMware beheeroplossingen van NetIQ worden vanuit één dashboard alle fysieke én virtuele omgevingen met achterliggende applicaties gemonitord en beheerd. De beheeroplossingen leveren op snelle en eenvoudige wijze consistente systeeminformatie en applicatieperformance. Eventuele excessen die buiten de voorafgestelde bandbreedte vallen, worden automatisch doorgegeven aan achterliggende support/ticketing-systemen om IT-processen, volgens een eenvoudige workflow methodiek, vast te leggen en volledig te automatiseren naar de stappen zoals ITIL deze voorschrijft.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Windows 10
    Operating Systems

    Microsoft verlengt Windows 10-updates voor consumenten, bedrijven blijven betalen

    Operating Systems

    Eén iot-toestel op vijf bevat minstens één kwetsbaarheid

    Linux
    Operating Systems

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    Phishing fastfood vis
    Operating Systems

    Kort: Digitalisering overheid gaat traag, phishing by McDonald’s (en meer)

    Operating Systems

    Koepelorganisatie Linux in Nederland opgericht

    Operating Systems

    Een ai-wachter in je besturingssysteem: slim, maar ook betrouwbaar?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs