Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Cisco brengt nieuwe UC-integratiefuncties voor collaboration

31 maart 2009 - 09:20ActueelCloud & InfrastructuurCisco

Cisco kondigt nieuwe Unified Communications-toepassingen aan die de interoperabiliteit vergroten tussen diverse applicaties en apparaten, als Cisco WebEx Connect, TelePresence, Microsoft Office Communicator en de Apple iPhone.

Hiermee hebben klanten de mogelijkheid hun bedrijfsprocessen te stroomlijnen, sneller besluiten te nemen en overal en altijd samen te werken, op elk apparaat en via elk netwerk.

De toepassingen sluiten aan bij Cisco’s eerdere collaboration-aankondiging van september vorig jaar. Volgens analisten is collaboration de volgende fase van het internet en heeft het een totale marktwaarde van 34 miljard US dollar. Cisco’s collaboration-portfolio bestaat uit unified communications, video en Web 2.0-applicaties.

Cisco UC Integratie voor Cisco WebEx Connect en MS Office Communicator

Dankzij de desktopintegratie is het mogelijk Cisco Unified Communications rechtstreeks te verbinden met Cisco WebEx Connect en Microsoft Office Communicator. De makkelijk te implementeren desktopintegratie biedt functionaliteit als een softphone met mid-call controle, instant messaging, conferencing, controle van de desktelefoon en telefonische beschikbaarheid direct zichtbaar op de desktop-client met het gemak van de single call-oplossing.

 

Cisco WebEx Meeting Center voorzien van Cisco Unified Video Conferencing

Deze "een-op-een"-interoperabiliteit voor video biedt geavanceerde mogelijkheden voor levensechte communicatie. Elk apparaat dat verbinding kan maken met een Cisco Unified Video Conferencing multipoint control unit (MCU) kan nu ook worden weergegeven in een Meeting Center-vergadering. De oplossing verhoogt het aantal deelnemers aan een vergadering tot 16, maakt gebruik van high-definitionv ideo en voegt extra bedieningsfuncties voor video toe.

 

Cisco Mobile Supervisor voor Apple iPhone

Met Mobile Supervisor voor Cisco Unified Contact Center Express kunnen beheerders van contactcenters ook onderweg op de hoogte te blijven van de activiteiten binnen hun contactcenter via hun Apple iPhone of iPod Touch. Ze hebben toegang tot real-time rapporten, mededelingen en prestatiestatistieken, zodat de snelheid in analyseren en reageren behouden blijft. De nieuwe Cisco Unified Contact Center Express-client is vanaf vandaag gratis te downloaden via de Apple iTunes Store.

 

Cisco Unified IP Phone: Met één knop toegang tot Cisco WebEx Meeting Center

Cisco Unified IP Phone-gebruikers kunnen direct deelnemen aan een WebEx Meeting Center of Training Center-vergadering met slechts één druk op een knop van hun IP-telefoon. De integratie is mogelijk via de Cisco Unified Application Environment, een innovatief platform voor eenvoudig integreren van Web 2.0- en andere communicatietoepassingen.

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijkswaterstaat moet vaart maken met beveiligen van bruggen en sluizen

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs