Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Edimax presenteert kleinste USB-adapter ooit

07 april 2009 - 07:02ActueelWerkplek & BeheerEdimax

Edimax Technology, leverancier van netwerkoplossingen introduceert de EW-7711UTn, de kleinste USB-adapter ooit.

Met zijn formaat van 40x16x7 millimeter is de EW-7711UTn nóg kleiner dan de onlangs geïntroduceerde EW-7711UAn van Edimax. Door de adapter aan te sluiten op een USB-poort van een laptop of desktop computer krijgen gebruikers onmiddellijk toegang tot een snel draadloos netwerk voor het delen van bestanden en media op grotere afstand in huis of op kantoor.

De EW-7711UTn is compatible met 802.11b en 802.11g standaard en ondersteunt tevens de nieuwste draadloze 802.11n standaard. In combinatie met een 802.11n apparaat biedt de adapter een stabielere netwerkverbinding en draadloze overdrachtssnelheden tot maximaal 150 Mbps. De meertalige EZMax installatiewizard garandeert een snelle en eenvoudige installatie. Gebruikers hoeven slechts hun taal te selecteren en de stappen van de wizard te volgen. De EW-7711UTn biedt tevens Wi-Fi Protected Setup (WPS) ter beveiliging van het draadloze signaal. Met één druk op de WPS-knop kunnen gebruikers een draadloze beveiliging activeren.

"Met de toevoeging van de EW-7711UTn aan ons assortiment, zijn wij in staat om een complete lijn van USB adapters te leveren voor verschillende doeleinden en netwerkomgevingen", aldus Tommy Wang, Managing Director bij Edimax Technology Europe. "Gebruikers kunnen nu kiezen uit verschillende formaten, overdrachtssnelheden en designs en zo de adapter kiezen die het beste aansluit bij hun wensen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    De 10 beste voorbeelden van ons toekomstig werk!

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

    ActueelOverheid

    Kort: Nieuw screeningsysteem IND, IFS in zee met TomTom, Navara naar BBTG en de grote oversteek voor TMA

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs