Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Mbtion focust volledig op Microsoft Dynamics

23 april 2009 - 08:08ActueelSoftware & DevelopmentMbtion
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Mbtion, specialist op het gebied van Business Solutions, heeft een strategische keuze gemaakt voor de Dynamics-oplossingen van Microsoft.

Microsoft Dynamics is beschikbaar in de vorm van vele verschillende oplossingen die geleverd worden door partners met branchespecialisaties. Mbtion heeft zich gespecialiseerd in de amusement- en recreatiesector.

Mbtion houdt zich bezig met het adviseren en implementeren van Business Solutions op het gebied van CRM, ERP en Finance. Het bedrijf bestaat nu twee jaar en heeft in die tijd al vele klanten op weg geholpen. Mbtion speelt in op de specifieke behoeften en wensen van de klant en vertaalt deze naar praktische, werkbare, softwareoplossingen waarmee bedrijven en hun medewerkers productief en klantgericht kunnen werken. Vanaf nu zal Mbtion zich volledig focussen op de Microsoft Dynamics oplossingen om de klant te ondersteunen in het verbeteren van haar bedrijfsprocessen en performance.

Alle consultancy- en supportactiviteiten gerelateerd aan de software van Exact zijn door Mbtion overgedragen aan Quercis Information Consultants. Quercis wordt met deze overname één van de grotere Exact-partners in Nederland.

Theo Glaudemans, directeur van Mbtion, is ervan overtuigd dat de ingeslagen weg de organisatie en haar klanten veel succes zal brengen: "Hiermee maken wij ons aanbod specifieker en kunnen we ons volledig focussen op hoe we met de Dynamics oplossingen CRM & NAV de behoefte van onze klanten kunnen invullen. Zo kijken we onder andere samen met onze klanten naar manieren om relatiebeheer beter en fijnmaziger in te zetten om zo de marketing van een bedrijf te optimaliseren."

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    British Post Office
    AchtergrondOverheid

    Britse postkantoorschandaal: Fujitsu-software leidde tot rechtsdwalingen met tragische gevolgen

    Start
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Vergunning voor datacenter EvoSwitch, piepjonge Perry haalt 1,6 miljoen op (en meer)

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Rechter kraakt falende erp-consultant

    ActueelCarrière

    Kort: Paul Broekhuizen leidt Fsas Benelux, Brink Software verkocht (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs