Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Operating Systems

Partners demonstreren virtualisatietechnologie Citrix

18 mei 2009 - 04:58ActueelOperating SystemsCitrix
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Twintig Citrix Solution Advisors demonstreren tijdens het evenement Citrix iForum Benelux 2009 hun specialisatie op het gebied van Citrix end-to-end virtualisatie.

Een gedeelte van de beursvloer tijdens het congres is ingeruimd voor het zogeheten Technology Lab. Het is voor het eerst dat Citrix-partners op deze wijze tijdens iForum Benelux live demonstraties geven op alle vlakken van de Citrix-technologie.

Citrix iForum Benelux vindt plaats op 9 en 10 juni in Antwerpen. Managers en ICT-professionals kunnen tijdens dit evenement meer inzicht krijgen in application delivery, onder meer door het bijwonen van workshops, presentaties en meer dan 25 sessies. Daarnaast kunnen ze in contact komen met medewerkers, partners en klanten van Citrix. Ook presenteert Citrix zijn visie op de nieuwste technologieën. Eén van de sprekers is Mark Templeton, CEO & President van Citrix, die in een presentatie zijn visie geeft op de hedendaagse dynamische wereld. Een groot aantal alliance partners van Citrix zal eveneens aanwezig zijn op het event, waaronder HP, AppSense, Microsoft en Wyse.

Een deel van het evenement is gereserveerd voor het Technology Lab. Eindgebruikers kunnen hier live zien hoe end-to-end virtualisatie in de praktijk werkt – zowel applicatie-, desktop-, als servervirtualisatie. Elke partner laat zijn eigen specialisatie zien. Zo zijn er demonstraties van het Citrix Delivery Center en ontkrachten de XenApp mythbusters een aantal oude vooroordelen over applicatie virtualisatie. Er wordt onder meer getoond dat het leveren van CAD/CAM-applicaties met behulp van XenApp wel degelijk mogelijk is.

"Onze partners laten de Citrix-technologie tot leven komen", zegt Rob van der Hoeven, Area Vice President Benelux bij Citrix Systems. "Tijdens iForum zal veel worden gesproken over virtualisatie, maar het gaat er bij eindgebruikers uiteindelijk om hoe deze technologieën in de praktijk zorgen voor lagere kosten, een betere beveiliging en meer flexibiliteit. We zijn er dan ook trots op dat deze Citrix Solution Advisors hun expertise willen delen met de bezoekers van ons evenement."

Meer informatie over iForum Benelux 2009 is te vinden op: http://www.citrixiforumbenelux.com/.  Aanmelden kan op http://www.citrixiforumbenelux.com/Register/.

 

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Windows 10
    Operating Systems

    Microsoft verlengt Windows 10-updates voor consumenten, bedrijven blijven betalen

    Operating Systems

    Eén iot-toestel op vijf bevat minstens één kwetsbaarheid

    Linux
    Operating Systems

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    Phishing fastfood vis
    Operating Systems

    Kort: Digitalisering overheid gaat traag, phishing by McDonald’s (en meer)

    Operating Systems

    Koepelorganisatie Linux in Nederland opgericht

    Operating Systems

    Een ai-wachter in je besturingssysteem: slim, maar ook betrouwbaar?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs