Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Hitachi annonceert twee nieuwe High Performance Blade Servers

21 mei 2009 - 01:43ActueelWerkplek & BeheerHDS

Hitachi annonceert twee nieuwe High Performance Blade Servers, beide gebaseerd op de Intel Xeon 5500 Processor lijn, om bedrijven te helpen de CO2 reductie doelstellingen te behalen.

De BladeSymphony 2000 en BladeSymphony 320 maken het mogelijk de energie consumptie te minimaliseren en gelijktijdig toegang te hebben tot een krachtig en betrouwbaar rekenplatform.

De BladeSymphony 2000 server, ontwikkeld voor de Europese markt, biedt tot 144GB geheugen en daarmee de mogelijkheid de laatste ontwikkelingen in server virtualisatie te accommoderen. Deze virtualisatie capabiliteit biedt een zeer flexibel systeem dat naar wensen en eisen van het moment kan worden opgeschaald. Additioneel, door de mogelijkheid het aantal fysieke servers te reduceren, helpt de BladeSymphony 2000 de energie -consumptie en -kosten terug te dringen.

Ook de bandbreedte van de server is toegenomen, zodat bedrijven de volledige processor capaciteit ten volle kunnen benutten – een kritisch punt in de uiterst competitieve online wereld van vandaag.

De BladeSymphony 2000 heeft een compacte behuizing, 8 blades in een 10U chassis, waarmee beperkingen in ruimte niet langer een issue vormen.

Daarnaast kondigt Hitachi twee nieuwe blades aan voor haar BladeSymphony 320 platform; een nieuwe server blade met verder toegenomen performance en een lager energie verbruik, onder andere door meer geheugen, en de S4 BladeSymphony 320 SAN-only blade voor de hedendaagse DataCenter omgevingen.

"CIO’s staan onder toenemende druk vanuit hun organisatie om de CO2 uitstoot en de overall IT uitgaven drastisch terug te brengen. Met de BladeSymphony 2000 en BladeSymphony 320 servers bieden wij bedrijven en organisaties de mogelijkheid om hieraan te voldoen. Door het energie verbruik van de DataCentra te verlagen en hen gelijktijdig toegang te geven tot de voordelen van de laatste ontwikkelingen op processorgebied: Het draaien van Bedrijf Kritische Applicaties op het hoogst mogelijke niveau", aldus Ravi Ahluwalia, Hitachi Europe Ltd.

Wessel Graatsma, CEO van Green Data Systems, importeur van Hitachi Blade Servers,"het is een unieke kans voor klanten en resellers die zich op basis van innovatie, duurzaamheid, betrouwbaarheid en kwaliteit willen onderscheiden. Wij bieden o.a. ondersteuning in de vorm van partner-en certificatie programma’s, deal registratie programma’s en een green scan. Bovendien bieden wij bescherming van investeringen en een betere Return On Investment (ROI) voor zowel klanten als resellers.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Lenovo start refurbish-dienst voor bedrijven

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst zet door met Microsoft365: ‘geen Europees alternatief beschikbaar’

    Cloud & Infrastructuur

    Bird begint prijzenslag tegen CM.com

    Cloud & Infrastructuur

    Private 5G groeit uit tot ruggengraat van industriële digitalisering

    Cloud & Infrastructuur

    GTIA-tracker: optimisme Amerikaans it-kanaal schept perspectief voor Benelux

    Overheid

    Opnieuw uitstel Archiefwet: pas in 2027 van kracht

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs