Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Dupaco tekent distributieovereenkomst met SEP

25 mei 2009 - 12:083 minuten leestijdActueelWerkplek & BeheerDupaco DistributionSEP
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Dupaco neemt in haar assortiment de data-availability software van SEP op. Met de software van SEP geschikt voor zowel Linux, Novell als Windows gaat Dupaco een backup en recovery oplossing bieden voor een brede doelgroep, het Linux deel is reeds beschikbaar als open-source waardoor SEP uitstekend past in de focus die Dupaco heeft.

Dupaco neemt in haar assortiment de data-availability software van SEP op. Met de software van SEP geschikt voor zowel Linux, Novell als Windows gaat Dupaco een backup en recovery oplossing bieden voor een brede doelgroep, het Linux deel is reeds beschikbaar als open-source waardoor SEP uitstekend past in de focus die Dupaco heeft. Ondersteuning van Novell, Red Hat en Zarafa maakt dat SEP uitstekend past in het huidig portfolio en als complementair product zal worden aangeboden. Kortom Dupaco kan hierdoor een complete oplossing bieden van operating system, group ware en de backup.

Dupaco neemt de data-availability software van SEP op in haar assortiment. Met de software van SEP, welke geschikt is voor Linux, Novell en Windows, kan Dupaco hiermee een backup en recovery oplossing aanbieden voor een brede doelgroep, het Linux deel is reeds beschikbaar als open-source product, waardoor SEP naadloos aansluit op de focus die Dupaco heeft.

Het maken van backups vanaf multi platformen is aan de orde van de dag, en het werken met meerdere backup oplossingen is tijdrovend en kosten verhogend. Door het inzetten van SEP als de primaire oplossing, haalt men één backup methode die meerdere platformen aan kan in huis, welke vanuit één management applicatie kan worden beheerd. Hiermee bespaart men tijd en worden tevens de beheer kosten gereduceerd.

"Voor ons, als eerste Nederlandse SEP gecertificeerde partner, is het geweldig om met Locale SEP distributeur Dupaco samen te werken. De samenwerking met Dupaco bestaat al een lange tijd voor de levering van andere software, zoals Novell licenties en wij hebben zeker baat bij de aanschaf van SEP via Dupaco," aldus Jan van der Meij, CEO van Interexperts en SEP Certified Partner

Op 24 juni organiseert Dupaco in samenwerking met SEP een introductie seminar waar men informatie krijgt over het maken van backups in gevirtualiseerde omgevingen, een real time demo van disaster recovery met SEP, backup van de Open Enterprise Server (OES) en Postgress backup met SEP. Dupaco nodigt hierbij graag partijen uit die geïnteresseerd zijn in een eenduidige backupoplossing op de golfbaan van Edda Huzid.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Klantcontact met ai
    OpinieData & AI

    Technologie (ook ai) is geen doel, wat telt is wat je er mee doet 

    Linux
    ActueelWerkplek & Beheer

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    OpinieWerkplek & Beheer

    Digitale weerbaarheid vereist verschuiving van reactief naar proactief

    Freelancer
    AchtergrondCarrière

    Zzp’er in de it flirt met dienstverband

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Your.Cloud bouwt aan Europees msp-collectief

    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft schaft volumekortingen af

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs