Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Centric vervangt ict-infrastructuur gemeente Arnhem

27 mei 2009 - 10:10ActueelCloud & InfrastructuurCentric
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Centric heeft de ICT-infrastructuur bij de gemeente Arnhem vervangen. De gemeente uit het oosten van Nederland is tevreden over het migratietraject van de nieuwe storage area network (san) en Unix-inrichting. Centric heeft verder de installatie en de back-up verzorgd. Dit zegt Richan Postmus, ict-manager bij de gemeente Arnhem.

De storage en server omgeving van de gemeente Arnhem waren aan vervanging toe. De gemeente Arnhem besloot hiervoor een Europese aanbesteding uit te schrijven. Uiteindelijk kooos Arnhem voor Centric. Dit na een gezamenlijke bezoek van de gemeente Arnhem en Centric aan The Customer Visit Center van HP in Böblingen, vlakbij Stuttgart. Daar werden de nieuwe storage en server oplossingen van HP gedemonstreerd. HP is een businesspartner van Centric. Volgens Postmus kreeg de gemeente Arnhem een goed inzicht in de ontwikkeling van de HP-storage voor de komende jaren.

Volgens Postmus heeft HP het meest uitgebreide storage-aanbod in de markt. De verschillende serverplatformen bieden stabiliteit en efficiency voor de complexe IT-omgeving van Arnhem, aldus Postmus: "De aanbieding van Centric sloot het beste aan op de bestaande omgeving. Bovendien heeft Centric ervaring met dit soort complexe storage-projecten. Hierbij is rekening gehouden met de migratie van de verschillende bestaande systemen, zoals Windows, Novell en Unix." Naast de vervanging van de servers en storage, heeft Centric ook de installatie en de back-up verzorgd.

Succesvolle migratie
Het migratietraject van de nieuwe san- en Unix-inrichting verloopt voorspoedig, aldus een optimistische Postmus. "Centric heeft Novell en Unix succesvol gemigreerd. De strakke planning is gehaald. De nieuwe omgeving van Arnhem biedt meer schaalbaarheid, een hogere performance en lagere onderhoudskosten."

 

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Kamervragen mail-ophef Strafhof, NXP-fabriek Nijmegen sluit, Hema op de data-toer en jaarcijfers Lenovo

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse hightech-sector sluit Japanse deals

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Nieuw kantoor Salesforce NL, videobellers in problemen, overheid omarmt ai-agents, 40 mln. voor defensie-tech Keen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Google vergroot soevereiniteit-opties van clouddiensten

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Google Cloud verzekert klanten: Amerikaanse afkomst belemmert data-soevereiniteit niet

    ActueelCarrière

    Kort: Atos benoemt Benelux-hoofd ai-tak, Eset-rapport, Sioux naar Singapore, Dell vernieuwt AI Factory

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs