Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Dollars

EMC leurt aandeelhouders Data Domain met cash

08 juni 2009 - 15:11ActueelCloud & InfrastructuurDataDomainDell EMCNetApp

De directie van deduplicatiespecialist Data Domain accepteert NetApp’s bod om voor 1,9 miljard dollar te worden overgenomen. Maar EMC, dat eerder een tegenaanbod deed van 1,8 miljard dollar in contanten, probeert de overname tegen te houden door de aandeelhouders van Data Domain te overtuigen. Het is dus nog even wachten wie definitief met Data Domain ervandoor mag gaan.

Afgelopen drie juni accepteerde de directie van Data Domain het nieuwe aanbod van het Californische NetApp. Eerder bood NetApp 1,5 miljard dollar. Storage rivaal EMC deed toen een tegenaanbod van 1,8 miljard dollar in contanten. Daarop kwam NetApp weer met een bod van 1,9 miljard dollar dat gedeeltelijk met aandelen van NetApp wordt betaald.

EMC is echter van plan niet bij de pakken te gaan neerzitten. Joe Tucci, ceo van EMC, zegt dat het aanbod van zijn bedrijf voor aandeelhouders beter is dan het gedeeltelijke aandelenaanbod van NetApp. Hij hoopt dat de aandeelhouders van NetApp niet akkoord gaan met het bod van NetApp.Het bedrijf uit de Amerikaanse staat Massachusetts heeft al aardig wat overnames op zijn naam staan. Afgelopen zes jaar nam EMC ruim vijftig bedrijven over die oplossingen op het gebied van storage, beheer en security leveren.

Mocht de deal tussen NetApp en Data Domain doorgaan, dan neemt NetApp alle aandelen over voor dertig dollar per stuk. De overname moet dan tussen zestig en 110 dagen worden afgerond. NetApp wordt door de nieuwe combinatie de nummer vijf speler in de wereldwijde storagemarkt. Aandeelhouders van Data Domain gaan in ieder geval goede zaken doen. Op 16 maart was het aandeel 10,24 dollar waard. Op 3 juni was dat 32,54 dollar.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    EMC wint biedingsstrijd om Data Domain

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    EMC verhoogt bod op Data Domain

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs